100 zł, DARMOWA kolacja dla dwojga i 20% zwrotu za jedzenie na mieście od banku PKO

Co dwie głowy to nie jedna! Tak też jest w przypadku tej promocji, która jest efektem współpracy PKO BP i portalu Comperia.pl. Jeżeli masz od 18 do 26 lat i nigdy nie miałeś konta w PKO lub zamknąłeś je przed 31 sierpnia 2016 roku, możesz skorzystać z ich propozycji, która jest naprawdę bardzo kusząca. Żeby to zrobić wypełnij TEN FORMULARZ.

 • 100 zł praktycznie za nic;

 • bezpłatna kolacja dla dwóch osób na prestiżowym Restaurant Week;

 • 20% zwrotu za jedzenie i picie na mieście.

Zaczynamy od stówki

Kroki, które musisz wykonać, żeby dostać 100 zł, są bardzo proste i jest ich niewiele:

 1. do 30 września 2017 roku zarejestruj się na portalu fast50club.pl;
 2. zaloguj się na swoim nowo założonym koncie i wypełnij wniosek umożliwiający otwarcie PKO konta dla młodych;
 3. wyraź zgodę na otrzymywanie danych handlowych (to jest KONIECZNY warunek uczestnictwa w promocji);
 4. do 10 grudnia 2017 roku na Twoim koncie pojawi się wiadomość, że uzyskałeś 100 pkt., które możesz wymienić na złotówki;
 5. wpisz swój numer konta, a 100 zł będzie Twoje.

Ta oferta PKO BP jest korzystna nie tylko dlatego, że możesz zyskać 100 zł za założenie konta, ale też samo konto PKO konto dla młodych jest jednym z najbardziej opłacalnych na rynku.

A jak załatwić sobie darmową kolację?

Otrzymanie 100 zł wymaga otworzenia konta, a karta nie jest obowiązkowa. Jednak założenie takiej karty, której prowadzenie jest bezpłatne, przy min. 5 transakcjach miesięcznie, daje klientom dodatkowe korzyści. Jeżeli weźmiesz kartę do konta, w gratisie dostajesz vouchery na elegancką kolację dla dwóch osób podczas słynnej imprezy Restaurant Week. Skorzystanie z tej oferty jest banalnie proste! Do 30 września 2017 roku:

 • wypełnij WNIOSEK, aby otworzyć konto w banku PKO;
 • dodatkowo, zarejestruj się TU, żeby założyć kartę.

UWAGA! Dostępność tej promocji jest ograniczona! Tylko pierwsze 2000 osób, które zarejestrują się, otrzyma kod, dzięki któremu na stronie www.restaurantweek.pl zarezerwuje stolik na darmową kolację dla dwojga!

Restaurant Week to impreza, w której od 2014 roku birą udział najciekawsze, najbardziej autorskie i najlepsze restauracje w różnych większych miastach Polski. Dzięki temu doświadczeniu, będziesz mógł spróbować wyśmienitych dań z kuchnii całego świata oraz miło spędzić czas z przyjacielem albo swoją drugą połówką.

>>> Żeby mieć możliwość wzięcia udziału w Restaurant Week, zarejestruj się <<<

Jedzenie i picie na mieście 20% TANIEJ?!

Płacąc kartą za jedzenie i picie ze znajomymi na mieście, możesz wydawać mniej za te same produkty. Dostaniesz 20% zwrotu na kartę za pieniądze wydane w lokalach o takich numerach MCC: 5811 – 5814, czyli ogólnie w restauracjach (w tym typu fast-food), barach, dyskotekach i wielu innych. Jak to zrobić? Musisz zrobić to, co wymagane było do poprzednich dwóch promocji:

 • wypełnić wniosek umożliwiający otwarcie PKO konta dla młodych;
 • Dodatkowo wziąć kartę do konta.

Numer MCC to kod nadawany firmie przez MasterCard lub Visę podczas instalowania terminalu. Dzięki temu można określić typ lokalu w którym dokonywano zakupu towarów lub usług.

Maksymalnie możemy otrzymać 50 zł miesięcznie zwrotu i to aż przez pół roku!

Love is in the air

Przyznam, że ta promocja jest bardzo prosta, przejrzysta, wymagania nie są wygórowane, a można zgarnąć nie tylko naprawdę fajne pieniądze, ale jeszcze fantastycznie (i darmowo!) spędzić czas z drugą osobą na eleganckiej kolacji. Podsumowując, żeby odebrać 100 zł, BEZPŁATNĄ KOLACJĘ dla dwóch osób i do 650 zł zwrotu za jedzenie na mieście, musisz:

 • do 30 września zarejestrować się na portalu fast50club.pl;
 • założyć PKO konto dla młodych i wziąć kartę do tego konta na STRONIE PROMOCJI
 • wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i przetwarzanie danych osobowych.

I to wszystko ???? Nie ma na co czekać, żeby przypadkiem ta promocja nie przeleciała Ci koło nosa.

Regulamin Promocji <<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *