100 zł dla obecnych klientów za polecenie 1 konta Citi Priority w Citibanku!

Wystartowała promocja dla obecnych klientów Citibanku! Za polecenie konta Citi Priority możesz otrzymać 100 zł. Jedyne, co musi zrobić osoba polecona, to dokonać 2 transakcji bezgotówkowych na min. 300 zł i zapewnić odpowiednie saldo na rachunku. Oprócz tego nowy klient może zyskać nawet do 500 zł za wyrobienie karty kredytowej! Sprawdź inne promocje 🙂

Do kogo konkretnie skierowana jest promocja?

Jest to oferta na POLECANIE konta Citi Priority nowym klientom (Poleconym) przez obecnych klientów Citibanku (Polecajacych). Jeżeli posiadasz jakiekolwiek konto osobiste i/lub kartę kredytową w tym banku, to możesz być uczestnikiem tej promocji. Natomiast, osoba Polecona, czyli Twój znajomy, nie może być właścicielem żadnego rachunku indywidualnego od 1 stycznia 2017r., ale może posiadać inne produkty bankowe.

Jak zyskać 100 zł w gotówce, albo i więcej?

Na podjęcie działań w promocji masz sporo, bo kończy się 31 sierpnia 2018r., ale niestety organizator wprowadził limit nagród. Do rozdania jest 1000 zł, czyli ilość osób poleconych może być maksymalnie 10. Oczywiście im więcej znajdziesz znajomych spełniających kryteria uczestnictwa tym więcej zarobisz! 🙂 Jakie są etapy?

 • Krok I – do końca sierpnia wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji. Potrzebne tu będą postawowe dane Poleconego (imię, nazwisko, telefon), więc najpierw zaproponuj tej osobie udział, a dopiero później zgłoś do promocji. Po krótkim czasie, będzie się z Nim kontaktował doradca z banku, aby potwierdzić jego dane i dokończyć wniosek o konto.
 • Krok II – do 30 wrześniadopilnuj, aby znajomy zawarł umowę o konto Citi Priority i dodatkowo zobowiązał się do podpisania oświadczenia o ujawnieniu Tobie (Polecającemu) tajemnicy bankowej. Chodzi o to, żeby nie było wątpliwości, że to Ty powinieneś otrzymać bonus.
 • Krok III – do końca drugiego miesiąca po miesiącu, w którym znajomy otworzy konto:
  • zrealizuje on jedną z opcji:
  • 1) zgromadzi i utrzyma średniomiesięczne saldo minimum 30 000 zł na wszystkich rachunkach w Citibanku,
  • 2) albo uzyska saldo dzienne na poziomie przynajmniej 5000 zł również na wszystkich rachunkach w Citibanku. Prosty warunek, ponieważ wystarczy przelać sobie taką kwotę z innego konta, nie ruszać jej przez dobę
  • dokona co najmniej 2 transakcji bezgotówkowych w tym okresie kartą do konta lub nośnikiem zbliżeniowym, które będą w sumie wynosić min. 300 zł i nie zostaną zwrócone.

Proste warunki, ponieważ wystarczy przelać sobie taką kwotę z innego konta, nie ruszać jej przez dobę, a następnie zapłacić 2 razy bezgotówkowo np. po 150 zł i tyle!

>>> Weź udział w promocji i wygraj 100 zł za polecenie 1 konta! <<<

Informacje praktyczne o bonusie…

Tak, jak wspominałam za polecenie jednego konta Citi Priority w tej promocji do zgarnięcia jest 100 zł, ale kto powiedział, że ma być tylko jeden Polecony? Może ich być łącznie 10-ciu. Tylko weź pod uwagę to, że z tej oferty będą korzystać też inni, a cała pula wynosi 10 nagród.

Informację o spełnieniu warunków i zdobyciu premii otrzymasz przez Citibank Online w folderze „Wiadomości” do końca miesiąca po miesiącu wykonania etapów. Do tego czasu zostanie Ci także fizycznie wypłacona nagroda na Twój indywiidualny rachunek lub jako zasilenie środków na karcie kredytowej, jeśli konta nie posiadasz.

Podsumowanie

Konto Citi Priority jest bardzo dobrym wyborem. Jest DARMOWE, jeśli wpłynie na konto 5000 zł i posiadasz kartę kredytową w Citibanku lub średniomiesięczne saldo wyniesie 30 000 zł. Czyli zasady z kroku III 🙂 W innym przypadku opłata za prowadzenie konta wyniesie 30 zł. Karta debetowa jest bezpłatna, jak i wpłaty, czy wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie.

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *