100 zł dla Poleconego i 100 zł dla Polecającego za założenie konta Inteligo w „Mam Inteligo”!

Grupa PKO BP, po dłuższej przerwie wznowiła świetną promocję konta Inteligo. W XV już edycji programu „Mam Inteligo” do zgarnięcia czeka 100 zł w gotówce za otwarcie konta dla nowego klienta oraz 100 zł dla obecnego klienta + dodatkowe nagrody pieniężne za skuteczne rekomendacje! Wymagania są bardzo łatwe do zrealizowania.

Dla kogo jest promocja?

Obecna promocja dedykowana jest nowym klientom banku (tj Poleconym). Dotyczy to osób, które od 3 lat (czyli od 4 lutego 2016r., przed rozpoczęciem Programu Poleceń) nie posiadają żadnego konta Inteligo. Poza tym, ich wniosek o to konto nie jest w trakcie procesowania. Aczkolwiek, jeżeli posiadasz rachunek płatniczy w PKO BP, to i tak możesz zostać nowym klientem Inteligo 🙂

Polecającym zaś, może być osoba, która jest właścicielem lub współwłaścicielem konta Inteligo (indywidualnego, wspólnego, albo firmowego). Przy czym, posiadając rachunek firmowy powinien to być klient , który prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą lub jest wspólnikiem spółki cywilnej. Nie wchodzą w grę spółki prawa handlowego.

Jak zyskać po 100 zł dla Polecającego i Poleconego?

Promocja została podzielona na kilka etapów, w których należy podjąć działanie, aby wygrać bonusy. I – od 4 do 28 lutego, II – od 1 do 31 marca, III – od 1 do 30 kwietnia. W tym czasie powinieneś zrealizować wszystkie kroki promocji.

 • Krok I – (dla obecnych klientów Inteligo – Polecających) zarejestruj się w Programie Poleceń na stronie maminteligo.pl (link). Zrób przed poleceniem konta znajomym, ponieważ później nie będzie to uznane. Poza tym, tu otrzymasz kod polecenia, który przekażesz dalej.
 • Krok II – (dla nowych klientów Inteligo – Poleconych) złóż wniosek o konto na dedykowanej stronie promocji. Przy wypełnianiu formularza pamiętaj, aby podać kod polecającego(dostaniesz od znajomego) oraz o wyrażeniu wymaganych zgód marketingowych. Następnie, poczekaj aż bank wyśle Ci umowę do podpisania przez kuriera. Zawrzyj umowę o konto Inteligo wybrane przez Ciebie wraz z kartą debetową.
 • Krok III – wykonaj poniższe czynności w zależności od rodzaju konta, na które się zdecydowałeś:
  • gdy otworzyłeś konto indywidualne lub wspólne. Do 30 dni od podpisania umowy, dokonaj co najmniej 1 płatności kartą do konta na kwotę min. 200 zł. Organizator nie zalicza tu internetowych transakcji, ale wszystkie inne, usługowe w sklepach stacjonarnych. Wykonaj jeszcze min. 1 płatność poprzez aplikację IKO przy użyciu kodu lub czeku BLIK na sumę min. 40 zł. Tutaj, mogą być dowolne transakcje, w tym internetowe.
  • jeśli otworzyłeś konto firmowe, do 40 dni od zawarcia umowy również dokonaj choć 1 płatności w kwocie min. 200 zł (nie przez Internet). Dodatkowo, zleć min. 1 przelew do ZUS poprzez Internet lub telefonicznie.

I to już wszystko! Prawda, że proste? Wystarczy pamiętać o etapach promocji i starać się „wstrzelić” odpowiednio w te dni. Płatności są niewielkie, więc nie trzeba tego zbytnio pilnować 🙂

Nagrody główne oraz dodatkowe…

Po spełnieniu warunków promocji, nagrody 100 zł dla Polecającego oraz 100 zł dla Poleconego zostaną wysłane na rachunki kont Inteligo. Bank będzie potrzebował trochę czasu na weryfikację uczestnictwa, max do 50 dni. Zasilenie konta o premię nastąpi zaś do 44 dni od momentu sprawdzenia. Poza omówionymi bonusami, organizator przewiduje nagrody dodatkowe dla 3 najefektywniejszych Polecających. Chodzi tu o osoby z największą ilością osób Poleconych. Jak się przedstawiają stawki ekstra?

 • 300 zł – dla Polecającego, z którego kodem założono od 5 do 10 kont;
 • 600 zł – dla Polecającego, z którego kodem założono od 11 do 20 kont,
 • 1000 zł – dla Polecającego, z którego kodem założono ponad 20 kont.

Oczywiście, warto się starać i przekonywać znajomych! Premia również będzie przelana na Twoje konto Inteligo.

Podsumowanie – informacje o koncie

Konto Inteligo indywidualne, wspólne i firmowe jest jedną z najlepszych opcji na rynku. Obsługa i prowadzenie rachunku są bezwzględnie bezpłatne. Wydanie karty do konta oraz wypłaty z bankomatów należących do PKO BP oraz BZ WBK rownież darmowe. Obsługa karty może wynieść 4 zł, jeśli nie wydasz miesięcznie 100 zł i wypłaty z innych bankomatów w kraju i za granicą wyniosą 5 zł, jeśli nie korzystasz z usługi „Bankomaty bez granic”.

 

Regulamin Promocji

Regulamin Ramowy Programu Mam Inteligo

Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (7)

 1. witam
  czy od razu po spelnieniu warunków (płatność kartą na min. 200zł oraz płatności BLIK na 40zł) można od razu zamknąć kartę? A jesli tak to czy mozna to wykonać przez bankowość internetową czy jedynie przez infolinie?

 2. Rozumiem, że za kartę nie zapłacę za pierwszy niepełny miesiąc (luty), jeżeli nic w nim nie wydam, a konto mam aktywne od 20 lutego ?

  1. Twój okres rozliczeniowy jest liczony od momentu aktywacji konta. Czyli w tym przypadku będzie to prawdopodobnie 20.02-19.03.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *