100 zł w bonach do Sodexo lub 2 bilety do Cinema City za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK!

BZ WBK zachęca klientów nowymi promocjami. Właśnie wystartowała atrakcyjna oferta dla fanów Sodexo (2×50 zł bon na zakupy) oraz Kinomaniaków (2 bilety do Cinema City). Wystarczy otworzyć Konto Jakie Chcę, dokonać 1 płatności bezgotówkowej, a jedna z nagród znajdzie się u Ciebie! Oferta tylko do 30 kwietnia 2018r.

Kto może wziąć udział w promocji?

Bank stawia nacisk na pozyskanie nowych klientów. Czyli, aby być uczestnikiem tej akcji promocyjnej, nie powinieneś posiadać żadnego konta osobistego w walucie PLN w BZ WBK przynajmniej od 12 miesięcy. I to jedyny wymóg 🙂

Jak zgarnąć 100 zł do Sodexo?

Promocja do Sodexo, jak i Cinema City trwa do 20 maja 2018r.Niemniej, na rejestrację masz czas tylko do końca kwietnia (30 kwietnia). Dodam, że jest też ograniczona liczba nagród. Kuponów do Sodexo jest jedynie 170! Radzę nie zwlekać 🙂 A jak to zrobić?

 • Krok I – jak najszybciej uzupełnij wniosek o konto za pośrednictwem dedykowanej strony promocyjnejI koniecznie dołącz tu zdjęcie dowodu osobistego! Wyraź w nim zgody na kontakt mailowy i telefoniczny w celach marketingowych. Następnie, do 30 kwietnia 2018r. zawrzyj umowę o Konto Jakie Chcę z kartą wydaną do konta Dedykowaną, a także z usługami BZWBK24 internet. Możesz to zrobić za pomocą 3 opcji. Wybierz jedną z Nich:
  • przelew weryfikacyjny na 1 zł z innego konta, którego jesteś posiadaczem (oczywiście później zwrócony) w celu potwierdzenia Twojej tożsamości. UWAGA! Twoje dane osobowe oraz adresowe muszą się zgadzać z tymi na wniosku i na dowodzie;
  • wizyta kuriera – w odpowiednim dla Ciebie miejscu i czasie przyjedzie kurier z umową;
  • rozmowa wideo z doradcą – w ten sposób też możesz zawrzeć umowę. Pamiętaj o tym, że musisz mieć kamerkę internetową i korzystać z innej przeglądarki niż Explorer.
 • Krok II – najpóźniej do 15 maja 2018r. dokonaj co najmniej jednej płatności bezgotówkowej kartą lub BLIKiem.

>>> Weź udział w promocji i wygraj 100 zł do Sodexo! <<<

I to już wszystko! Przypominam, że nagrodę zgarnie 170 pierwszych uczestników, którzy się zarejestrują w promocji. Bony do Sodexo organizator prześle Ci pocztą na wskazany adres najpóźniej 20 maja 2018r.. Ich ważność trwa do końca czerwca 2018r. 🙂

Jak zgarnąć 2 bilety do kina?

Zasady promocji są właściwie takie same jak powyżej. Z tą różnicą, że branych pod uwagę jest jeszcze mniej, bo jedynie 90 PIERWSZYCH ZGŁOSZEŃ! Dedykowana strona promocyjna jest inna. Etapy są identyczne, ale termin ważność biletów jest znacznie dłuższy, bo możesz je wykorzystać do 30 listopada 2018r. Tutaj organizator zastrzega, że na wysyłkę nagrody ma do 30 maja 2018r.

>>> Weź udział w promocji i zdobądź 2 bilety do Cinema City! <<<

Podsumowanie

Ta akcja promocyjna jest świetna, bo warunki są wyjątkowe proste i jest ich mało. Konto Jakie Chcę jest prawdziwie DARMOWYM rachunkiem, ponieważ bezwzględnie nie ponosisz kosztów jego prowadzenia. Natomiast do karty debetowej, którą i tak będziesz zobowiązany wyrobić, bank daje Nam 3 możliwości opłat, z których wybierasz 1 opcję:

 • opłata od ilości transakcji – 0 zł, jeśli dokonasz przynajmniej 5 transakcji kartą – w przeciwnym wypadku 5 zł
 • opłata od wartości transakcji – 0 zł, jeśli wydasz co najmniej 500 zł – w przeciwnym wypadku 5 zł
 • opłata stała – 3 zł.

Polecam opcję z ilością transakcji. Myślę, że najprościej ją zrealizować 🙂 Wszystkie wypłaty z bankomatów w kraju dla osób do 26 lat są za 0 zł, a dla starszych 5 zł. Darmowe są jedynie za wypłacanie z BZWBK24. Natomiast za zagraniczne bank pobiera:

 • 5 zł od osób do 26 roku życia,
 • 10 zł od osób po 26 rokiem życia.

 

Regulamin Promocji „Konto Jakie Chcę z niespodzianką”

Regulamin Promocji „Konto Jakie Chcę dla Kinomaniaka – edycja II”

Tabela Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *