140 zł premii za założenie i aktywne korzystanie z Konta Direct w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski długo nie zwlekał z uruchomieniem nowej promocji. Tym razem możemy zgarnąć aż 140 zł. Warunki jakie musimy spełnić są bardzo proste do wykonania. Z pewnością musimy do 31.1.2018 r. założyć konto na dedykowanej stronie promocji, a następnie wykonać kilka płatności kartą i przy pomocy BLIK. Tradycyjnie łatwiej mają osoby w wieku od 18 do 25 lat, trochę trudniej uczestnicy mający powyżej 26 lat.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja jest skierowana do osób, które nie posiadały konta z Lwem w ING Banku Śląskim od 1.6.2016 r. Jeżeli spełniasz ten warunek wystarczy, że złożysz wniosek online o Konto Direct. Pamiętaj jednak o tym, że trzeba zaznaczyć wszystkie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych.

>>> Złóż wniosek o konto Direct w ING Banku Śląskim <<<

Jak otrzymać bonus?

Krok I – bonus 100 zł

Bank przewiduje dwie możliwości otrzymania premii o wartości 100 zł. Pierwsza jest dla osób w wieku od 18 do 25 roku życia, które muszą wykonać 8 płatności kartą lub BLIK-em. Natomiast druga jest dla osób powyżej 26 roku życia. W tym przypadku jest trochę trudniej, ponieważ należy dokonać płatności kartą na łączną sumę 1000 zł.

Krok II – bonus 2 x 20 zł

W poprzednich edycjach można było uzyskać maksymalnie 100 zł. W aktualnej promocji Bank dorzucił możliwość zgarnięcia ekstra 40 zł. Jak zgarnąć tą premię?

Bonus 20 zł uzyskasz za 3 transakcje BLIK-iem w internecie (dowolna kwota, wiek uczestnika promocji nie ma znaczenia).

Kolejne 20 zł zgarniesz za wpływ wynagrodzenia na konto. W przypadku osób powyżej 26 roku życia wymagany jest jednorazowy przelew na sumę minimum 1000 zł.

Na spełnienie warunków transakcyjnych masz czas do:

– 31.3.2018 r. – uczestnicy w wieku od 18 do 25 lat

– 31.5.2018 r. – uczestnicy w wieku powyżej 26 lat

Czy Konto z Lwem jest bezpłatne?

Tak, Konto z Lwem jest darmowe. Płatna jest jedynie karta debetowa (7 zł miesięcznie). Jednak dokonanie płatności bezgotówkowych na kwotę minimum 300 zł czyni użytkowanie karty bezpłatne. W przypadku ludzi młodych warunki są mniej restrykcyjne i wystarczy wydać tylko 200 zł miesięcznie.

Wypłata gotówki z bankomatów ING i Planet Cash jest bezpłatne. Za pobranie pieniędzy z innych bankomatów zapłacimy 2,5 zł (pierwsza wypłata w miesiącu jest darmowa).

Szczegóły promocji możesz sprawdzić w regulaminie.

Regulamin promocji (18 – 25 lat) <<<

Regulamin promocji (26+) <<<

Tabela opłat i prowizji <<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *