140 zł za otwarcie eKonta Standard w mBanku!

Tuż przed świętami wystartowała III edycja świetnej promocji od mBanku. W obecnej edycji „eKonto z premią” oznacza możliwość wygrania 140 zł za założenie eKonta Standard, bądź eKonta Plus, dokonanie 10 transakcji i wpływów na 2000 zł. Warunki są proste, więc łatwo będzie zgarnąć bonus 🙂

Dla kogo jest promocja?

Ku uciesze powracających klientów mBanku, organizator skrócił (o rok) czas karencji uczestnictwa! Aby wziąć udział, od 1 stycznia 2017r. nie powinieneś posiadać żadnego konta indywidualnego ani wspólnego o numerze rozliczeniowym:

●● 1140 2004 ●●●● ●●●● ●●●● ●●●● lub

●● 1140 2017 ●●●● ●●●● ●●●● ●●●●

Dodatkowo Twój wniosek nie jest w trakcie procesowania przez mBank.

W jaki sposób zyskać 140 zł w gotówce?

Aby skutecznie skorzystać z oferty i zdobyć 140 zł, koniecznie zarejestruj się do 14 lutego 2019r. Jak odpowiednio „rozgryźć” tę promocję?

 • Krok I – zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji. Następnie, wypełnij wniosek o eKonto Standard lub eKonto Plus. Wyraź zgody marketingowe i oświadczenia wymagane we wniosku.
 • Krok II – do końca trwania promocji, czyli do 14 lutego 2019r. zawrzyj indywidualną umowę o konto w promocji. Chodzi o to, abyś tylko Ty był posiadaczem rachunku bez osób trzecich. Ponadto, w ciągu 7 dni od zawarcia umowy, zapewnij wpływ na nowe konto w JEDNORAZOWYM przelewie na kwotę minimum 1000 zł.
 • Krok III – w ciągu 2 miesięcy od daty otwarcia eKonta, powinieneś spełnić łącznie 2 aktywności, tj.:
  • dokonać 5 transakcji/miesięcznie kartą do konta, telefonem lub BLIKiem. Tu mamy plus od organizatora, bo liczy się ilość tych płatności, a nie suma, jaką wydasz 🙂,
  • (ta aktywność tylko w drugim miesiącu jest wymagana) zapewnić wpływ na nowe konto w JEDNORAZOWYM przelewie na kwotę minimum 1000 zł. Oczywiście, nie może to być przelew pomiędzy Twoimi rachunkami w mBanku. Najprościej, jeśli to będzie przelew z konta w innym banku, którego jesteś posiadaczem.

Coś więcej o nagrodzie?

W promocji, tak na prawdę do wygrania są 2 nagrody. Pierwsza „za szybki wpływ”, w kwocie 100 zł za spełnienie wszystkich kroków w pierwszym miesiącu, czyli przykładowo w styczniu, jeśli zawrzesz umowę jeszcze w grudniu. Druga „za transakcję”, 40 zł, za spełnienie wszystkich wymogów w drugim kolejnym miesiącu – np. w lutym.

Bonusy są wypłacane zawsze do końca następnego miesiąca po danym miesiącu aktywności na koncie.

Podsumowanie – informacje o eKonto Standard i eKonto Plus

Promowane eKonto Standard jest dobrym wyborem. Jakie są opłaty?

 • 0 zł – prowadzenie konta,
 • 0 zł – przelewy ELIXIR,
 • 0 zł – opłata za kartę do konta, jeśli wykonamy co najmniej 5 płatności bezgotówkowych miesięcznie (inaczej 4 zł),
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów mBanku, Euronetu, Planet Cash i BZ WBK na terenie Polski dla kwot powyżej 100 zł (jeśli chcemy wypłacić mniej prowizja wyniesie 1,3 zł).

W taryfie eKonto Plus różnica polega na płatnym prowadzeniu konta (5 zł), jeżeli nie wpłynie Ci na konto min. 1000 zł.

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *