150 zł za założenie DARMOWEGO konta internetowego Citi Priority oraz do 4% zwrotu za przelew walutowy!

Citibank wznowił promocję DARMOWEGO internetowego konta Citi Priority! Teraz promocja łączy w sobie dwa bonusy. Pierwszy to 150 zł w gotówce za otwarcie konta bez opłat i zapewnienie wpływów. Drugi to 4% zwrotu za zlecenia transakcji wykonywanych w walutach obcych.

Dla kogo dedykowana jest promocja?

Z promocji Konto za 0 zł skorzystają osoby, które od 1 stycznia 2017r. nie są właścicielami żadnego produktu w Citibanku.

Jeżeli już posiadasz konto, zachęcam do polecania go znajomym, bo możesz zyskać smartfon Xiaomi Redmi 6A 16 GB za założenie karty kredytowej Citi Simplicity, albo do skorzystania ze świetnych ofert na bonusy do 350 zł w bonach za wydanie karty kredytowej Citi Simplicity.

Jak skorzystać z promocji i otrzymać 150 zł?

Akcja trwa dość długo, ponieważ zakończenie przewidziane jest na 30 maja 2019r. Czynności do wykonania są bardzo proste.

  • Krok I – wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji, a następnie poczekaj na kontakt od doradcy.
  • Krok II – zawrzyj umowę o Konto Citi Priority i zaznacz wymagane zgody marketingowe na telefoniczne oraz elektroniczne przekazywanie i prezentowanie oferty handlowej.
  • Krok III – przez okres 5 miesiący po miesiącu, w którym podpisałeś umowę, otrzymasz na swoje nowe konto Citi Priority JEDNORAZOWY wpływ na kwotę min. 2000 zł. Niestety nie wliczają się w to przelewy z rachunków własnych Citibanku oraz w innym banku, a także wpłat w oddziale lub wpłatomacie.

I to już wszystko!

Za każdy z 5-ciu miesięcy wykonania warunków promocji przysluguje Ci premia w kwocie 30 zł. Możesz ich zdobyć max 5, co daje łącznie 150 zł.

W Citibank Online, w folderze „Wiadomości” otrzymasz informację o tym, że wygrałeś bonus do końca miesiąca po spełnieniu warunków promocji. Nagrody są przyznawane za każdy miesiąc spełnienia zasad również najpóźniej do końca miesiąca, w którym dowiesz się o przyznaniu premii.

W jaki sposób uzyskać do 4% zwrotu za przelew walutowy?

W tej promocji, bank dokłada jeszcze jeden bonus! Otóż za złożenie przynajmniej jednego przelewu w innej walucie niż ta, w której prowadzisz konto Citi Priority (w większości PLN) otrzymasz 4% zwrotu wartości danej płatności. Jeśli dokonasz zlecenia przelewu we frankach szwajcarskich (CHF) to dostaniesz 0,8% zwrotu za realizację w dni robocze lub 3% zwrotu w weekendy. Tę czynność powinieneś powtórzyć przez 12 miesięcy po podpisaniu umowy o konto. Maksymalna suma pieniędzy, na jaką powinieneś każdorazowo złożyć polecenie to 20 000 zł.

Zasady wypłacania premii są identyczne, jak przy pierwszej nagrodzie.

 

Informacje o koncie – co dokładnie jest darmowe?

W promocji chodzi o konto całkowicie internetowe, więc nie wchodzą tu w grę np. wpłaty i zlecenia przelewów w oddziale (dodatkowo płatne 20 zł), które w regularnej ofercie banku byłyby darmowe, więc zwróć na to uwagę. Podobnie obsługa telefoniczna Citiphone – płatna 6 zł, a zlecenie przelewu przez telefon – 20 zł. Niestety to są minusy.

Niemniej, jeśli korzystasz wyłącznie za pomocą Internetu oferta jest godna uwagi:

  • 0 zł – prowadzenie konta,
  • 0 zł – karta do konta,
  • 0 zł – przelewy krajowe zlecone za pomocą Citibank Online,
  • 0 zł – wypłaty z bankomatów we wszystkich sieciach w Polsce, jeśli zaznaczysz zgody marketingowe,
  • 0% – limit kredytowy, jeśli spłacisz kwotę zadłużenia do 7 dni za dany miesiąc!

Linia kredytowa zawsze się przydaje, a jeśli do tego jest okres bezodsetkowy to podwójny plus.

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *