15000 punktów Priceless Specials za założenie karty kredytowej Citi Simplicity!

Teraz z Citibankiem możesz zgarnąć punkty w programie Priceless Specials! Aż 15000 punktów do wygrania za założenie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity oraz zrealizowanie kilku transakcji bezgotówkowych przez 3 miesiące. Wymień punkty za ciekawe nagrody lub gotówkę!

Dla kogo jest promocja?

Jeśli jesteś już klientem banku, ale nie w zakresie karty kredytowej to PROMOCJA JEST DLA CIEBIE! Wymaganie, które stawia Nam bank dotyczy nie posiadania żadnej głównej karty kredytowej od 1 stycznia 2017r. Poza tym standardowe zasady Citibanku, czyli:

 • minimum 18 lat, dochód netto 1200 zł i zatrudnienie w obecnym miejscu pracy od 3 miesięcy, albo
 • minimum 18 lat, własna działalność prowadzona od 2 lat i dochód netto 2500 zł.

W jaki sposób otrzymać 15000 punktów Priceless Specials?

Przystąpić do promocji możesz aż do 12 lutego 2019r. czyli na spokojnie możesz rozważyć, czy warto. Moim zdaniem warto, jeśli bank przyzna Ci kartę, bo użytkowanie jest bezpłatne, jeśli rozsądnie z niej korzystasz, a punkty zawsze możesz korzystnie wymienić! Zdarzało się, że 15000 pkt było warte nawet 750 zł! Można je było wmienić na bony paliwowe. Teraz możesz mieć 250 zł w gotówce/18 biletów do kina, albo elegancki blender. Jak skutecznie je zdobyć?

 • Krok I – do 12 lutego postaraj się zrealizować następujące czynności:
  • zarejestruj się w promocji poprzez uzupełnienie formularza na dedykowanej stronie promocji;
  • doradca bankowy oddzwoni do Ciebie na wskazany nr telefonu i przeprowadzi przez całą formalność wniosku o kartę kredytową. Pamiętaj, aby tu wybrać Citi Simplicity. Podczas rozmowy konsultant da Ci znać, jaki dokument potwierdzający Twój dochód powinieneś wysłać do banku. To może być np. wyciąg z Twojego prywatnego konta;
  • wybierz sposób, w jaki chcesz zawrzeć umowę o kartę, podpisz ją i AKTYWUJ kartę.
 • Krok II – do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, wykonaj łącznie poniższe:
  • zaloguj się do platformy Citibank Online, gdzie będziesz mógł doglądać swoich finansów, kontrolować, kiedy spłacić kartę, itp., ale również sprawdzać czy już został Ci przyznany bonus 🙂
  • zarejestruj się w programie Priceless Specials wypełniając formularz, który będzie dla Ciebie dostępny po zalogowaniu do Citibank Online.
 • Krok III – przez 3 kolejne miesiące po podpisaniu umowy dokonaj jednej bądź kilku transakcji bezgotówkowych o wartości 500 zł/miesięcznie kartą, kartą dodatkową lub nośnikiem. Ważne, żebyś wiedział, że nie mogą być to przelewy z karty ani operacje zwrócone.

To już wszystko. Pozostaje czekać na premię i mieć kartę CAŁY CZAS AKTYWNĄ!

Jak wykorzystać punkty?

Łączna liczba premii w tej promocji wynosi 3, za każdy miesiąc spełniania Kroku III. Wszystkie poprzednie kroki oczywiście musisz zrealizować, aby wygrać choć jeden bonus. Każda premia to 5000 pkt. Co w sumie daje 15000 pkt. 

W Citibank Online, jak już pisałam, w folderze „Wiadomości” otrzymasz informację o tym, że wygrałeś do końca miesiąca po spełnieniu warunków promocji. Nagrody są przyznawane za każdy miesiąc spełnienia zasad również najpóźniej do końca miesiąca, w którym dowiesz się o przyznaniu premii.

Podsumowanie

Być może zastanawiasz się nad tym, że na stronie promocji znajduje się zapis o RRSO 10,74%, czyli o oprocentowaniu odsetek w skali roku. NIE MUSISZ SIĘ TYM PRZEJMOWAĆ, jeśli będziesz korzystał z karty kredytowej rozsądnie. Jest to informacja, że jeżeli nie pokryjesz karty w okresie bezpłatnym, zostaną Ci naliczone odsetki za zwłokę. Gdy wykorzystasz od razu cały limit na karcie i będziesz przez całe 12 miesięcy ją spłacać, wtedy faktycznie ta promocja się nie opłaca. Natomiast regularne bezodsetkowe spłacanie karty (co nie jest trudne) daje Ci dużo korzyści i tych z limitu kredytowego, ale też z bonusów 🙂

 

Regulamin Promocji

Regulamin programu Priceless Specials

Tabela Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *