200 zł do BP za założenie karty kredytowej Mastercard w BGŻ BNP Paribas! – edycja II

Hit dla zmotoryzowanych! BGŻ BNP Paribas oferuje nowym klientom 200 zł bonusu w postaci karty paliwowej BP SuperCard. Nagroda będzie Twoja, jeśli założysz kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold oraz zrealizujesz transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 2000 zł w ciągu 2 miesięcy tą kartą.

Kto ma szansę wziąć udział?

Bank przygotował tę ofertę dla nowych klientów. Co oznacza nowych? Tych, którzy od roku (12 miesięcy od podpisania umowy o kartę) nie mają żadnej karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas. Natomiast, posiadacze innych produktów bankowych jak najbardziej mogą skorzystać z promocji.

Jak zdobyć 200 zł do BP?

Nagroda jest atrakcyjna, a pula bonusów ograniczona, ponieważ tylko 1400 sztuk do rozdania. Na udział masz czas do 16 września 2018r. Warto się jednak pospieszyć, bo oferta może zakończyć się wcześniej, jeśli wyczerpie się limit nagród. Jak to zrobić?

  • Krok I – do 16 września wypełnij formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie promocji. Następnie, złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold (do wyboru) w programie mamBONUS. Po krótkim czasie bank wyda decyzję o przyznaniu Ci karty i wyśle umowę do podpisania.
  • Krok II – przez okres dwóch kolejnych miesięcy od daty zawarcia umowy o kartę musisz spełnić warunek platności bezgotówkowych. Tutaj pełna dowolność 🙂 Możesz ich dokonywać przez Internet, w placówkach handlowo-usługowych, przelewem z rachunku karty, a nawet wypłacać z jakiegokolwiek bankomatu. Ważne, abyś wydał min. 2000 zł i nie korzystał z karty dodatkowej wydawanej do karty głównej kredytowej!

I to tyle! Jak widzisz, wymagania nie są wygórowane, więc warto przystąpić do akcji już teraz 🙂

>>> Weź udział w promocji i wygraj 200 zł do BP! <<<

Szczegóły na temat nagrody…

Bonus w formie karty BP SuperCard otrzymasz po spełnieniu wszystkich warunków oferty. Zostanie Ci on wysłany maksymalnie do 21 grudnia 2018r. poprzez Pocztę Polską na podany przez Ciebie adres w umowie. Co ważne, organizator powiadomi wcześniej wszystkich uczestników o wyczerpaniu się puli nagród na stronie mambonus.pl/regulaminy.

Podsumowanie

Parę przydatnych informacji o karcie Mastercard:

  • 0 zł – wydanie karty,
  • 0 zł – za korzystanie w karty w pierwszym roku użytkowania (tak na prawdę po roku można ją zamknąć) i wydaniu z karty min. 500 zł w przeciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych, w przeciwnym wypadku 72 zł (150 zł Mastercard Gold),
  • 3,5 zł – wypłata z bankomatu w oddziale banku w kraju i za granicą w bankomatach z grupy BNP Paribas,
  • 4,9% min. 10 zł – wypłata z pozostałych bankomatów w kraju i za granicą,
  • 4,9% min. 10 zł – przelew z rachunku karty,
  • RRSO 14,29% – płatne po okresie BEZODSETKOWYM, który wynosi w sumie 56 dni od rozpoczęcia korzystania z płatności kartą, czyli 26 dni od dnia otrzymania wyciągu z banku.

Reasumując, warto korzystać z transakcji bezgotówkowych, ponieważ wtedy nie ponosimy żadnych kosztów w pierwszym roku użytkowania.

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *