200 zł do IKEA z kartą kredytową Mastercard w BGŻ BNP Paribas!

BGŻ BNP Paribas wraca z bardzo dobrymi promocjami na rynek. Tym razem z kartą kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Wybór należy do Ciebie. W zamian za jej wyrobienie, otrzymujesz voucher o wartości 200 zł do sklepów IKEA. Nagroda będzie Twoja, jeśli zrealizujesz transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 2000 zł!

Dla kogo jest promocja?

Udział w tej ofercie mogą wziąć osoby, które od 12 miesięcy nie posiadają żadnej karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas. Co oznacza, że są/będą nowymi klientami banku. Aczkolwiek, właściciele innych produktów bankowych jak najbardziej mogą skorzystać z promocji.

W jaki sposób zgarnąć 200 zł do IKEA?

Nagroda jest atrakcyjna, a pula bonusów ograniczona, ponieważ tylko 4000 sztuk do rozdania. Na udział masz czas do 18 listopada 2018r. Warto się jednak pospieszyć, bo oferta może zakończyć się wcześniej, jeśli wyczerpie się limit nagród. Jak to zrobić?

  • Krok I – wypełnij formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie promocji. Następnie, złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold (do wyboru) w programie mamBONUS.
  • Krok II – następnie, bank przeanalizuje Twoje zgłoszenie i w niedługim czasie wyda decyzję o przyznaniu Ci karty kredytowej. Później, prześlą Ci umowę o kartę do podpisania. Pamiętaj, nie rozwiązuj jej do momentu zakończenia promocji, czyli przynajmniej do 18 listopada.
  • Krok III – przez okres dwóch kolejnych miesięcy od daty zawarcia umowy o kartę musisz spełnić warunek płatności bezgotówkowych. Tutaj pełna dowolność 🙂 Możesz ich dokonywać przez Internet, w placówkach handlowo-usługowych, przelewem z rachunku karty, a nawet wypłacać z jakiegokolwiek bankomatu. Ważne, abyś wydał min. 2000 zł i nie korzystał z karty dodatkowej wydawanej do karty głównej kredytowej!

I to tyle! Jak widzisz, wymagania nie są wygórowane, więc warto przystąpić do akcji już teraz.

>>> Weź udział w promocji i zgarnij 200 zł do IKEA! <<<

Co dalej?

Bonus w formie vouchera do IKEA otrzymasz po spełnieniu wszystkich warunków oferty. Zostanie Ci on wysłany maksymalnie do 20 lutego 2019r. poprzez Pocztę Polską na podany przez Ciebie adres w umowie. Co ważne, organizator powiadomi wcześniej wszystkich uczestników o wyczerpaniu się puli nagród na stronie mambonus.pl/regulaminy.

Podsumowanie

Parę przydatnych informacji o karcie Mastercard:

  • 0 zł – wydanie karty,
  • 0 zł – za korzystanie w karty w pierwszym roku użytkowania (tak na prawdę po roku można ją zamknąć) i wydaniu z karty min. 500 zł w przeciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych, w przeciwnym wypadku 72 zł (150 zł Mastercard Gold),
  • 3,5 zł – wypłata z bankomatu w oddziale banku w kraju i za granicą w bankomatach z grupy BNP Paribas,
  • 4,9% min. 10 zł – wypłata z pozostałych bankomatów w kraju i za granicą,
  • 4,9% min. 10 zł – przelew z rachunku karty,
  • RRSO 14,29% – płatne po okresie BEZODSETKOWYM, który wynosi w sumie 56 dni od rozpoczęcia korzystania z płatności kartą, czyli 26 dni od dnia otrzymania wyciągu z banku.

Reasumując, warto korzystać z transakcji bezgotówkowych, ponieważ wtedy nie ponosimy żadnych kosztów w pierwszym roku użytkowania.

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *