200 zł za otwarcie Konta 360° w Banku Millennium!

Bank Millennium startuje z nowymi promocjami! Dziś w ofercie „200 zł na Nowy Rok” promuje bardzo korzystne Konto 360° oraz Konto 360° Student. Za założenie konta, łącznie 3 płatności bezgotówkowe oraz wpływy na 1000 zł/miesięcznie masz szansę zgarnąć 200 zł w gotówce i konto mieć ZA DARMO! Ponadto, sprawdź atrakcyjne promocje 200 zł z kartą kredytową Millennium oraz konta oszczędnościowego 2,7% w skali roku.

Dla kogo jest przewidziana promocja?

Organizator kieruje tę akcję promocyjną bez wątpienia do NOWYCH klientów Banku Millennium, którzy:

 • nie posiadają/współposiadają/są pełnomocnikami na dzień 8 stycznia 2019r.  jakiegokolwiek produktu bankowego,
 • nigdy nie brali udziału w promocji Konta 360° lub Konta 360° Student,
 • nie są w trakcie procesowania wniosku o którykolwiek produkt banku Millennium.

Jeżeli spełniasz te warunki, warto skorzystać z tej promocji!

W jaki sposób zyskać 200 zł bonusu?

Regulamin zastrzega, że czas promocji kończy się 20 maja 2019r. Aczkolwiek na przystąpienie do poszczególnych etapów oferty masz go znacznie mniej, więc warto pilnować poniższych terminów:

 • Krok I – do 28 stycznia 2019r. wypełnij formularz i złóż wniosek o Konto 360°/Konto 360° Student na dedykowanej stronie promocji. Podczas wprowadzania danych, pamiętaj, aby udzielić zgód marketingowych na przetwarzanie danych osobowych i przesyłanie informacji handlowej.
 • Krok II – do 31 stycznia 2019r. podpisz umowę o konto i nie rozwiązuj jej do końca promocji, czyli do 20 maja 2019r.
 • Krok III – w lutym 2019r.:
  •  aktywuj Aplikację Mobilną Banku Millennium,
  • zrealizuj co najmniej jedną transakcję za pomocą telefonu, albo BLIKiem,
  • zapewnij łączne wpływy w wysokości min. 1000 zł.
 • Krok IV – w okresie marzec i kwiecień dokonaj choć 1 płatności bezgotówkowej w każdym z miesięcy oraz zapewnij na nowo otwartym koncie wpłaty w wysokości 1000 zł/miesięcznie.

Istotne, aby wpływami nie były przelewy wewnętrzne, pomiędzy Twoimi rachunkami. Aczkolwiek, zwróć uwagę, że do płatności nie zaliczają się wypłaty z bankomatów, ani transakcje zwrócone.

To wszystko! Teraz oczekuj na 200 zł premii 🙂

Warunki zgarnięcia bonusu są banalnie proste. Wystarczy zrobić nawet małe zakupy i zapłacić za nie kartą dotykowo i mamy „z głowy” 🙂 Natomiast zasilić konto najlepiej wypłatą miesięczną, albo prościej, dokonać przelewu między Twoimi rachunkami, oczywiście w innym banku. Nie musi to być jeden transfer. Liczy się suma 1000 zł.

W tym przypadku, premia dzieli się na dwie części. Pierwsza – przyznawana jest za wykonanie kroków I-III i wynosi 50 zł. Czyli spełniając warunki tylko w lutym, będziesz już miał coś na koncie. Wypłata nastąpi najpóźniej do 18 marca 2019r. Druga nagroda będzie przyznawana za zrealizowanie wszystkich kroków w kwocie 150 zł. Termin – do 20 maja 2019r.

Podsumowanie – informacje o koncie

Jakie opłaty należy ponieść za Konto 360°? Jeśli w danym miesiącu zasilisz rachunek kwotą min. 1000 zł, a także raz zapłacisz bezgotówkowo, NIC NIE PŁACISZ. Wtedy jest totalnie darmowe! Wniosek z tego, że wystarczy spełnić warunki promocji. 🙂 W przeciwnym razie, opłaty są następujące:

– 8 zł – za prowadzenie konta

– 0 zł – za wypłaty z bankomatów Millennium

– 1 zł – za wypłaty z bankomatów Planet Cash i BZ WBK

– 5 zł – za wypłaty z innych bankomatów w Polsce

– 2,5% min. 9 zł – za wypłaty z banków za granicą

Na dodatek, osoby młode (do 26 roku życia) Konto 360°Student będą miały darmowe, jeżeli tylko wykonają transakcję kartą/BLIKiem. Kryterium wpływu, w tym wypadku nie jest wymagane 🙂 Niemniej, żeby zdobyć bonus, trzeba dwa razy wpłacić min. po 360 zł. Później, pełna dowolność 🙂

Obecnie trwają promocje Konta Oszczędnościowego Profit ze świetnym oprocentowanie 2,7% w skali roku w banku Millennium, a także możesz zdobyć 200 zł bonusu zakładając kartę kredytową Millennium MasterCard/Visa Impresja. Sprawdź te oferty i korzystaj potrójnie!

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *