200 zł za otwarcie Konta 360° w Millennium powraca!

Bank Millennium nie próżnuje we wdrażaniu na rynek nowych promocji. Właśnie wystartował z ofertą „Złap 200 zł”, gdzie za założenie jednego z darmowych kont – Konta 360° lub Konta 360° Student, możesz otrzymać rzeczone 200 zł! Nagrodę zgarniesz, jeśli zapewnisz odpowiednie wpływy na rachunek oraz dokonasz kilku płatności bezgotówkowych.

Kto może skorzystać z promocji?

Organizator kieruje tę akcję promocyjną bez wątpienia do NOWYCH klientów Banku Millennium, którzy:

  • nie posiadają/współposiadają/są pełnomocnikami na dzień 5 października 2018r.  jakiegokolwiek produktu bankowego,
  • nigdy nie brali udziału w promocji Konta 360° lub Konta 360° Student,
  • nie są w trakcie procesowania wniosku o którykolwiek produkt banku Millennium.

Jeżeli spełniasz te warunki, warto skorzystać z tej promocji!

W jaki sposób zyskać 200 zł bonusu?

Regulamin zastrzega, że czas promocji kończy się 15 lutego 2019r. Aczkolwiek na przystąpienie do poszczególnych etapów oferty masz go znacznie mniej, więc warto pilnować poniższych terminów:

  • Krok I – do 26 listopada 2018r. wypełnij formularz i złóż wniosek o Konto 360°/Konto 360° Student na dedykowanej stronie promocji. Podczas wprowadzania danych, pamiętaj, aby udzielić zgód marketingowych na przetwarzanie danych osobowych i przesyłanie informacji handlowej.
  • Krok II – do 30 listopada 2018r. podpisz umowę o konto i nie rozwiązuj jej do końca promocji, czyli do 15 lutego 2019r.
  • Krok III – do 5 grudnia 2018r. aktywuj Aplikację Mobilną Banku Millennium i zrealizuj transakcję za pomocą telefonu, czyli nową technologią HCE (zbliżasz telefon do terminala, tak samo jak kartę), albo BLIKiem.
  • Krok IV – w okresie grudzień i styczeń dokonaj choć 1 płatności bezgotówkowej w każdym z miesięcy oraz zapewnij na nowo otwartym koncie wpłaty w wysokości 1000 zł/miesięcznie.

Istotne, aby wpływami nie były przelewy wewnętrzne, pomiędzy Twoimi rachunkami. Aczkolwiek, zwróć uwagę, że do płatności nie zaliczają się wypłaty z bankomatów, ani transakcje zwrócone.

>>> Weź udział w promocji i zgarnij 200 zł! <<<

To wszystko! Teraz oczekuj na 200 zł premii 🙂

Warunki zgarnięcia bonusu są banalnie proste. Wystarczy zrobić nawet małe zakupy i zapłacić za nie kartą dotykowo i mamy „z głowy” 🙂 Natomiast zasilić konto najlepiej wypłatą miesięczną, albo prościej, dokonać przelewu między Twoimi rachunkami. Nie musi to być jeden transfer. Liczy się suma 1000 zł.

Termin wypłaty premii jest oznaczony do 15 lutego 2019r.

Podsumowanie – informacje o koncie

Jakie opłaty należy ponieść za Konto 360°? Jeśli w danym miesiącu zasilisz rachunek kwotą min. 1000 zł, a także raz zapłacisz bezgotówkowo, NIC NIE PŁACISZ. Wtedy jest totalnie darmowe! Wniosek z tego, że wystarczy spełnić warunki promocji. 🙂 W przeciwnym razie, opłaty są następujące:

– 8 zł – za prowadzenie konta

– 0 zł – za wypłaty z bankomatów Millennium

– 1 zł – za wypłaty z bankomatów Planet Cash i BZ WBK

– 5 zł – za wypłaty z innych bankomatów w Polsce

– 2,5% min. 9 zł – za wypłaty z banków za granicą

Na dodatek, osoby młode (do 26 roku życia) Konto 360°Student będą miały darmowe, jeżeli tylko wykonają transakcję kartą/BLIKiem. Kryterium wpływu, w tym wypadku nie jest wymagane 🙂 Niemniej, żeby zdobyć bonus, trzeba dwa razy wpłacić min. po 360 zł. Później, pełna dowolność 🙂

Obecnie trwa promocja Konta Oszczędnościowego Profit ze świetnym oprocentowanie 2,7% w skali roku w banku Millennium. Sprawdź tą ofertę i korzystaj podwójnie!

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *