200 zł za otwarcie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas – kolejna edycja

BGŻ BNP Paribas przygotował dla Nas prezent na święta! Właśnie wystartowała kolejna edycja promocji „Konto na Zakupy”, gdzie za założenie i aktywne korzystanie z Konta Optymalnego możesz otrzymać 200 zł bonusu. Spiesz się, pula jest ograniczona i promocja tylko do końca roku!

Dla kogo jest promocja?

Możesz zostać uczestnikiem promocji Konta Optymalnego, jeżeli jesteś NOWYM klientem banku. Co oznacza, że przynajmniej od 24 miesięcy nie jesteś właścicielem/współwłaścicielem żadnego z kont osobistych w BGŻ BNP Paribas. Dodatkowo, nie jest w fazie wnioskowania o rachunek. Jeżeli spełniasz te warunki, to spokojnie weź udział.

Jak uzyskać 200 zł w gotówce?

Jak wszystkie promocje, tak i ta posiada ramy czasowe. Ostatni moment na rejestrację w promocje przypada na dzień 31 grudnia 2018r. Oczywiście, im wcześniej skorzystasz, tym lepiej, ponieważ pula to 1500 zgłoszeń.

  • Krok I – wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji. Zaznacz wszystkie, wymagane zgody marketingowe, jak i upoważnienie banku do przekazania organizatorowi tej promocji informacji o zrealizowaniu czynności.
  • Krok II – następnie, na podanego przez Ciebie maila otrzymasz wiadomość z linkiem promocyjnym. Przekieruje Cię na stronę, gdzie trzeba złożyć wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą. Pamiętaj, aby podać te same dane, co przy rejestracji (np.mail, telefon). Później, do 15 stycznia za pośrednictwem kuriera, podpisz umowę o konto wraz z kartą debetową. Nie rozwiązuj do momentu przekazania wszystkich nagród! Inaczej bonus będzie nieważny.
  • Krok III do 31 stycznia aktywuj aplikację na telefonie GOmobile oraz zrealizuj przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe w sklepach spożywczych z kodami MCC 5411 lub 5499. Jeśli nie jesteś pewien, czy Twój sklep posiada ten kod sprawdź na stronie. Na pewno znakomita większości znanych sieci sklepów spożywczych się tu zalicza, typu: Biedronka, Lidl, Kaufland, Auchan, Carrefour, itp. Dodatkowo, możesz wydać dowolną ilość pieniędzy, liczą się poprostu 3 płatności kartą debetową. NIE MOŻE TO BYĆ BLIK!
  • Krok IV – kolejno, w okresie od lutego do kwietnia 2019r. wykonaj 2 rzeczy łącznie:
    • zrealizuj min. 5 transakcji bezgotówkowych/miesięcznie kartą debetową (NIE BLIKiem!) również w sklepach spożywczych oraz
    • zapewnij wpływy na swoje nowe konto na sumę min. 1000 zł/miesięcznie. Pamiętaj, że nie mogą to być wpłaty we wpłatomatach, przelew z Twoich rachunków w BGŻ BNP Paribas, ani z kart kredytowych.

>>> Weź udział w promocji i zgarnij 200 zł w gotówce! <<<

Zasady dotyczące nagrody …

Podobnie, jak w poprzednich edycjach bonus został podzielony na cztery części. Pierwsza premia (50 zł) jest przyznawana za kroki od I do III. Tutaj, nie musisz realizować czynności z kroku IV. Co oznacza, że bardzo łatwo możesz zgarnąć 50 zł 🙂 O wygraniu bonusu, dowiesz się poprzez maila najpóźniej do 19 marca 2019r. Natomiast, bonus zostanie przekazany na nowe konto do końca miesiąca, czyli tutaj, do 31 marca.

Druga, trzecia i czwarta nagroda, każda po 50 zł będą udzielone za wykonanie wszystkich kroków. Co oznacza, że druga za spełnienie warunków w lutym, trzecia – w marcu i czwarta – w kwietniu. Wiadomość zostanie Ci wysłana w ten sam sposób jak w poprzedniej premii, czyli do 17 maja. Wypłacone bonusy będą do 31 maja.

Jak odebrać nagrody? Na swojego maila wraz z decyzją o przyznaniu Ci premii otrzymasz link i unikalny kod, który posłuży Ci do logowania się w systemie. Do 25 marca 2019r. powinieneś się pierwszy raz zalogować i podać organizatorowi nr swojego konta, aby mogli Ci wypłacić zasłużoną kwotę.

Podsumowanie – informacje o koncie

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas to bardzo dobry produkt. Może być całkowicie darmowe, jeśli nie będziecie korzystali z wypłat gotówki w bankomatach innych niż Pl@net Cash oraz za granicą (oprócz bankomatów Grupy BNP Paribas oraz Global Alliance).

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *