200 zł za otwarcie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas! – „Zimowy Bonus”

Właśnie rozpoczęła się promocja „Zimowy Bonus” od BGŻ BNP Paribas, w której możesz zyskać 200 zł w gotówce! Aby zgarnąć premię, organizator zachęca do otwarcia Konta Optymalnego, dokonania kilku płatności kartą i zapewnienia wpływów. Spiesz się, bo jest tylko 1500 rejestracji!

Dla kogo jest „Zimowy Bonus”?

Możesz zostać uczestnikiem promocji Konta Optymalnego, jeżeli jesteś NOWYM klientem banku. Co oznacza, że przynajmniej od 24 miesięcy nie jesteś właścicielem/współwłaścicielem żadnego z kont osobistych w BGŻ BNP Paribas. Dodatkowo, nie jest w fazie wnioskowania o rachunek. Jeżeli spełniasz te warunki, to spokojnie weź udział.

Jak uzyskać 200 zł bonusu?

Jak wszystkie promocje, tak i ta posiada ramy czasowe. Ostatni moment na rejestrację w promocje przypada na dzień 31 stycznia 2019r. Oczywiście, im wcześniej skorzystasz, tym lepiej, ponieważ pula to 1500 zgłoszeń.

 • Krok I – wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji. Zaznacz wszystkie, wymagane zgody marketingowe, jak i upoważnienie banku do przekazania organizatorowi tej promocji informacji o zrealizowaniu czynności.
 • Krok II – następnie, na podanego przez Ciebie maila otrzymasz wiadomość z linkiem promocyjnym. Przekieruje Cię na stronę, gdzie trzeba złożyć wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą. Pamiętaj, aby podać te same dane, co przy rejestracji (np.mail, telefon). Później, do 15 lutego za pośrednictwem kuriera, podpisz umowę o konto wraz z kartą debetową. Nie rozwiązuj do momentu przekazania wszystkich nagród! Inaczej bonus będzie nieważny.
 • Krok III do 28 lutego wykonaj łącznie poniższe czynności:
  • aktywuj aplikację na telefonie GOmobile,
  • dokonaj choć 1 przelew z Twojego nowo otwartego Konta Optymalnego poprzez aplikację mobilną lub za pomocą bankowości internetowej Pl@net.
  • zrealizuj jedną lub kilka transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł. NIE MOŻE TO BYĆ BLIK, PayU, Dotpay, Przelewy24, a także transakcji o kodach MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829! Jeśli nie jesteś pewien, czy Twój sklep posiada ten kod sprawdź na stronie.
 • Krok IV – kolejno, w okresie od marca do kwietnia 2019r. wykonaj 2 rzeczy łącznie:
  • zrealizuj transakcje bezgotówkowe (o tych samych parametrach, co w poprzednim kroku) na kwotę min. 300 zł/miesięcznie kartą debetową oraz
  • zapewnij wpływy na swoje nowe konto na sumę min. 1000 zł/miesięcznie. Pamiętaj, że nie mogą to być wpłaty we wpłatomatach, przelew z Twoich rachunków w BGŻ BNP Paribas, ani z kart kredytowych.

Zasady dotyczące nagrody …

„Zimowy Bonus” został podzielony na dwie części. Pierwsza premia (100 zł) jest przyznawana za kroki od I do III. Tutaj, nie musisz realizować czynności z kroku IV. Co oznacza, że bardzo łatwo możesz zgarnąć 100 zł 🙂 O wygraniu bonusu, dowiesz się poprzez maila najpóźniej do 15 marca 2019r. Natomiast, bonus zostanie przekazany na nowe konto do końca miesiąca, czyli tutaj, do 31 marca.

Druga nagroda (100 zł) będą udzielone za wykonanie wszystkich kroków. Wiadomość zostanie Ci wysłana w ten sam sposób jak w poprzedniej premii, czyli do 17 maja. Wypłacone bonusy będą do 31 maja.

Jak odebrać nagrody? Na swojego maila wraz z decyzją o przyznaniu Ci premii otrzymasz link i unikalny kod, który posłuży Ci do logowania się w systemie. Do 26 marca 2019r. powinieneś się pierwszy raz zalogować i podać organizatorowi nr swojego konta, aby mogli Ci wypłacić zasłużoną kwotę.

Podsumowanie – informacje o koncie

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas to bardzo dobry produkt. Może być całkowicie darmowe, jeśli nie będziecie korzystali z wypłat gotówki w bankomatach innych niż Pl@net Cash oraz za granicą (oprócz bankomatów Grupy BNP Paribas oraz Global Alliance).

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *