200 zł za założenie karty kredytowej w Banku Millennium powraca!

Bank Millennium wraca z korzystną propozycją karty kredytowej Mastercard/Visa Impresja. W zamian za jej założenie, niewielkie miesięczne wydatki karta jest DARMOWA i dodatkowo zdobywamy bonus w kwocie 200 zł! Promocja trwa tylko miesiąc!

Dla kogo jest dedykowana promocja?

Miło mi poinformować, że w promocji mogą uczestniczyć zarówno nowi, jak i obecni klienci Banku Millennium. Obecni, czyli Ci co posiadają jakiekolwiek produkty bankowe, za wyjątkiem rzeczonej karty kredytowej. Czyli, jeśli np. jesteś właścicielem konta 360° to możesz brać udział 🙂 Co więcej, jeśli kiedyś posiadałeś kartę kredytową w tym banku, ale od 1 stycznia 2017 r. już nie, to również możesz stać się uczestnikiem.

Jakie karty możesz założyć? Otóż, praktycznie wszystkie MasterCard/Visa w ofercie banku, za wyjątkiem Millennium MasterCard World Elite/Elite VIP. Najkorzystniejszą opcją w tej chwili jest karta kredytowa MasteCard/Visa Impresja. Ze względu na to, że możesz dodatkowo zyskać aż 5% zwrotu za zrealizowane płatności, rocznie do 760 zł!

Jak zdobyć 200 zł w gotówce?

Czas trwania promocji kończy się 31 marca 2019r., ale warto się pospieszyć, bo przewidziana jest pula 3000 zgłoszeń. A z doświadczenia wiem, że tego typu oferty szybciutko się rozchodzą.

  • Krok I – do końca marca 2019r. dokonaj 2 czynności:
    • po pierwsze, wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji i złóż wniosek o kartę kredytową Millennium MasteCard/Visa Impresja.
    • następnie, zawrzyj umowę o tę kartę i poczekaj aż bank Ci ją wyśle.
  • Krok II – w ciągu 3 następujących po sobie miesięcy (od kwietnia do końca czerwca) po wydaniu karty kredytowej zrealizuj jedną, bądź kilka transakcji bezgotówkowych BLIKiem lub kartą na kwotę minimum 300 zł/miesięcznie. Łącznie powinieneś wydać 900 zł. Nie „wchodzą w grę” płatności odrzucone, zwrócone, albo, gdy nastąpi zwrot zakupionego produktu/usługi.

Co dalej?

Warunki są rzeczywiście łatwe, więc na pewno szybko uda Ci się je spełnić. Bonus zostanie wypłacony na rachunek Twojej karty kredytowej najpóźniej do 31 lipca 2019r. I koniecznie do tego czasu musisz mieć aktywną kartę.

Podsumowanie – informacje o karcie kredytowej Impresja

Niewątpliwie, karta Millennium MasterCard/Visa Impresja to najlepszy wybór. Składa się na to szereg czynników. Po pierwsze, dzięki tej promocji przez 12 miesięcy obsługa karty jest darmowa, jedynie przy jednej płatności bezgotówkowej miesięcznie. Na dowolną sumę pieniędzy. A nawet po rocznym użytkowaniu karty, przy 5 płatnościach bezgotówkowych w danym miesiącu, kolejny masz darmowy.

5% zwrotu za zakupy (do 760 zł rocznie) wykonane w wielu sieciach handlowych:

Dodatkowo, możesz rozłożyć spłatę karty w korzystnych, równych i wygodnych dla siebie ratach. Na prawdę warto skorzystać!

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *