200 zł za założenie karty kredytowej w Banku Millennium!

W Nowym Roku Bank Millennium obdarowuje Nas bonusami! Właśnie wystartowała oferta, w której za wyrobienie karty kredytowej Millennium Mastercard lub Visa Impresja otrzymasz 200 zł. Dokonaj nią kilku transakcji w ciągu 2 miesięcy, a premia będzie Twoja 🙂

Kto może wziąć udział?

Miło mi poinformować, że w promocji mogą uczestniczyć zarówno nowi, jak i obecni klienci Banku Millennium. Obecni, czyli Ci co posiadają jakiekolwiek produkty bankowe, za wyjątkiem rzeczonej karty kredytowej. Czyli, jeśli np. jesteś właścicielem konta 360° to możesz brać udział 🙂 Co więcej, jeśli kiedyś posiadałeś kartę kredytową w tym banku, ale od 1 stycznia 2018r. już nie, to również możesz stać się uczestnikiem.

Jakie karty możesz założyć? Otóż, praktycznie wszystkie MasterCard/Visa w ofercie banku, za wyjątkiem Millennium MasterCard World Elite/Elite VIP. Najkorzystniejszą opcją w tej chwili jest karta kredytowa MasteCard/Visa Impresja. Ze względu na to, że możesz dodatkowo zyskać aż 5% zwrotu za zrealizowane płatności, rocznie do 760 zł!

Jak zdobyć 200 zł w gotówce?

Czas trwania promocji kończy się 28 lutego 2019r., ale warto się pospieszyć, bo przewidziana jest pula 2000 zgłoszeń. A z doświadczenia wiem, że tego typu oferty szybciutko się rozchodzą.

  • Krok I – do końca lutego 2019r. Dokonaj 2 czynności:
    • po pierwsze, wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji i złóż wniosek o kartę kredytową Millennium MasteCard/Visa Impresja.
    • następnie, zawrzyj umowę o tę kartę i poczekaj aż bank Ci ją wyśle.
  • Krok II – w ciągu 2 miesięcy po wydaniu karty kredytowej zrealizuj jedną, bądź kilka transakcji bezgotówkowych BLIKiem lub kartą na kwotę minimum 200 zł/miesięcznie. Łącznie powinieneś wydać 400 zł. Nie „wchodzą w grę” płatności odrzucone, zwrócone, albo, gdy nastąpi zwrot zakupionego produktu/usługi.

Co dalej?

Warunki są rzeczywiście łatwe, więc na pewno szybko uda Ci się je spełnić. Bonus zostanie wypłacony na rachunek Twojej karty kredytowej najpóźniej do 31 maja 2019r. I koniecznie do tego czasu musisz mieć aktywną kartę.

Podsumowanie – informacje o karcie kredytowej Impresja

Niewątpliwie, karta Millennium MasterCard/Visa Impresja to najlepszy wybór. Składa się na to szereg czynników. Po pierwsze, dzięki tej promocji przez 12 miesięcy obsługa karty jest darmowa, jedynie przy jednej płatności bezgotówkowej miesięcznie. Na dowolną sumę pieniędzy. A nawet po rocznym użytkowaniu karty, przy 5 płatnościach bezgotówkowych w danym miesiącu, kolejny masz darmowy.

5% zwrotu za zakupy (do 760 zł rocznie) wykonane w wielu sieciach handlowych:

Dodatkowo, możesz rozłożyć spłatę karty w korzystnych, równych i wygodnych dla siebie ratach. Na prawdę warto skorzystać!

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (3)

  1. „dokonanie nią transakcji bezgotówkowych (jeśli chcemy to również BLIKiem)” mam rozumieć, że płatność powiedzmy na znanym portalu aukcyjnym poprzez BLIK lub wpisanie nr karty też będzie się liczyć? Czy tu bardziej chodzi o płacenie nią ale w terminalach i sklepach stacjonarnych?

  2. Dla informacji transakcje R chyba się nie zaliczają. W aplikacji banku mam informację że Typ transakcji to obciążenie, a kategoria inne wydatki, bankomaty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *