200 zł za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas! – „Konto plus bonus”

Nadeszła kolejna promocja Konta Optymalnego od BGŻ BNP Paribas! Do wygrania jest 200 zł w gotówce za otwarcie polecanego konta, kilka płatności internetowych i standardowe wpływy. „Konto plus bonus” to ponowna akcja, która cieszy się dużym zainteresowaniem, a liczba rejestracji jest ograniczona do 1500 zgłoszeń!

Dla kogo jest „Konto plus bonus”?

Możesz zostać uczestnikiem promocji Konta Optymalnego, jeżeli jesteś NOWYM klientem banku. Co oznacza, że przynajmniej od 24 miesięcy nie jesteś właścicielem/współwłaścicielem żadnego z kont osobistych w BGŻ BNP Paribas. Dodatkowo, nie jest w fazie wnioskowania o rachunek. Jeżeli spełniasz te warunki, to spokojnie weź udział.

W jaki sposób zarobić 200 zł w gotówce?

Jak wszystkie promocje, tak i ta posiada ramy czasowe. Ostatni moment na rejestrację w promocje przypada na dzień 13 marca 2019r. Oczywiście, im wcześniej skorzystasz, tym lepiej, ponieważ pula to 1500 zgłoszeń.

  • Krok I – wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji. Zaznacz wszystkie, wymagane zgody marketingowe, jak i upoważnienie banku do przekazania organizatorowi tej promocji informacji o zrealizowaniu czynności.
  • Krok II – następnie, na podanego przez Ciebie maila otrzymasz wiadomość z linkiem promocyjnym. Przekieruje Cię na stronę, gdzie trzeba złożyć wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą. Pamiętaj, aby podać te same dane, co przy rejestracji (np.mail, telefon). Później, do 26 marca za pośrednictwem kuriera, podpisz umowę o konto wraz z kartą debetową. Nie rozwiązuj do momentu przekazania wszystkich nagród! Inaczej bonus będzie nieważny.
  • Krok III do 31 marca aktywuj aplikację na telefonie GOmobile.
  • Krok IV w kwietniu i maju 2019r. wykonaj 2 rzeczy łącznie:
    • zrealizuj 5 przelewów elektronicznych/miesięcznie na dowolną kwotę. Powinny być to transakcje przez Internet w bankowości Pl@net lub poprzez aplikację GOmobile. NIE MOGĄ TO BYĆ płatności: BLIK, PayU, Dotpay, Przelewy24, a także transakcje o kodach MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829! Jeśli nie jesteś pewien, czy Twój sklep posiada ten kod sprawdź na stronie.
    • zapewnij wpływy na swoje nowe konto na sumę min. 1000 zł/miesięcznie. Pamiętaj, że nie mogą to być wpłaty we wpłatomatach, przelew z Twoich rachunków w BGŻ BNP Paribas, ani z kart kredytowych.

Zasady dotyczące nagrody …

„Konto plus bonus” został podzielony na trzy części. Pierwsza premia (50 zł) jest przyznawana za kroki od I do III. Tutaj, nie musisz realizować czynności z kroku IV. Co oznacza, że bardzo łatwo możesz zgarnąć 50 zł 🙂 O wygraniu bonusu, dowiesz się poprzez maila najpóźniej do 19 kwietnia 2019r. Natomiast, bonus zostanie przekazany na nowe konto do końca miesiąca, czyli tutaj, do 30 kwietnia.

Druga (50 zł) i trzecia (100 zł) nagroda będą udzielone za wykonanie wszystkich kroków. Druga za spełnienie warunków wpływów i 5 transakcji w kwietniu, a trzecia analogicznie w maju. Wiadomość zostanie Ci wysłana w ten sam sposób jak w poprzedniej premii, czyli odpowiednio 19 maja i 19 czerwiec. Wypłacone bonusy będą do ostatniego dnia danego miesiąca.

Jak odebrać nagrody? Na swojego maila wraz z decyzją o przyznaniu Ci premii otrzymasz link i unikalny kod, który posłuży Ci do logowania się w systemie. Do 25 kwietnia 2019r. powinieneś się pierwszy raz zalogować i podać organizatorowi nr swojego konta, aby mogli Ci wypłacić zasłużoną kwotę.

Podsumowanie – informacje o koncie

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas to bardzo dobry produkt. Może być całkowicie darmowe, jeśli nie będziecie korzystali z wypłat gotówki w bankomatach innych niż Pl@net Cash oraz za granicą (oprócz bankomatów Grupy BNP Paribas oraz Global Alliance).

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (8)

  1. Czy jeżeli zarejestrowałem się w poprzedniej promocji, ale nie otworzyłem konta, może to stanowić jakiś problem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *