250 zł za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas! – „Wiosenny Bonus”

Promocja Konta Optymalnego od BGŻ BNP Paribas znów powraca! Trwa bardzo krótko, bo tylko do 7 kwietnia. Możesz zyskać 250 zł w gotówce za otwarcie i aktywne korzystanie z konta. Zasady są łatwe i obowiązuje limit 1500 rejestracji, więc kto pierwszy, ten lepszy 🙂

Dla kogo jest „Wiosenny Bonus”?

Możesz zostać uczestnikiem promocji Konta Optymalnego, jeżeli jesteś NOWYM klientem banku. Co oznacza, że przynajmniej od 24 miesięcy nie jesteś właścicielem/współwłaścicielem żadnego z kont osobistych w BGŻ BNP Paribas. Dodatkowo, nie jest w fazie wnioskowania o rachunek. Jeżeli spełniasz te warunki, to spokojnie weź udział.

Jeśli poszukujesz dobrej oferty na kartą kredytową, to BGŻ BNP Paribas posiada ciekawą propozycję, w której możesz jeszcze zyskać: 400 zł do Allegro za założenie karty kredytowej MasterCard!

W jaki sposób zyskać 250 zł w gotówce?

Jak wszystkie promocje, tak i ta posiada ramy czasowe. Ostatni moment na rejestrację w promocje przypada na dzień 7 kwietnia 2019r. Oczywiście, im wcześniej skorzystasz, tym lepiej, ponieważ pula to 1500 zgłoszeń.

  • Krok I – wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji. Zaznacz wszystkie, wymagane zgody marketingowe, jak i upoważnienie banku do przekazania organizatorowi tej promocji informacji o zrealizowaniu czynności.
  • Krok II – następnie, na podanego przez Ciebie maila otrzymasz wiadomość z linkiem promocyjnym. Przekieruje Cię na stronę, gdzie trzeba złożyć wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą. Pamiętaj, aby podać te same dane, co przy rejestracji (np.mail, telefon). Później, do 22 kwietnia za pośrednictwem kuriera, podpisz umowę o konto wraz z kartą debetową. Nie rozwiązuj do momentu przekazania wszystkich nagród! Inaczej bonus będzie nieważny.
  • Krok III do 31 maja aktywuj aplikację na telefonie GOmobile.
  • Krok IV od maja do sierpnia 2019r. wykonaj 3 rzeczy łącznie:
    • wykonaj przynajmniej 1 przelew poprzez aplikację GOmobile/miesięcznie,
    • zrealizuj jedną bądź więcej transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 200 zł/miesięcznie kartą debetową. NIE MOŻE TO BYĆ BLIK, PayU, Dotpay, Przelewy24, a także transakcji o kodach MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829! Jeśli nie jesteś pewien, czy Twój sklep posiada ten kod sprawdź na stronie.
    • zapewnij wpływy na swoje nowe konto na sumę min. 1000 zł/miesięcznie. Pamiętaj, że nie mogą to być wpłaty we wpłatomatach, przelew z Twoich rachunków w BGŻ BNP Paribas, ani z kart kredytowych.

Zasady dotyczące nagrody …

„Konto plus premia” został podzielony na trzy części. Pierwsza premia (100 zł) jest przyznawana za kroki od I do III i za spełnienie rówież kroku IV, ale TYLKO w maju i czerwcu. O wygraniu bonusu, dowiesz się poprzez maila najpóźniej do 19 lipca 2019r. Natomiast, bonusy zostaną przekazane na nowe konto do końca miesiąca, czyli tutaj, do 31 lipca.

Druga nagroda (150 zł) nagroda będzie udzielona za wykonanie wszystkich kroków (w tym krok IV za lipca i sierpień). Wiadomość zostanie Ci wysłana w ten sam sposób jak w poprzedniej premii, czyli odpowiednio do 19 września. Wypłacony bonus będzie do ostatniego dnia danego miesiąca – 30 września.

Jak odebrać nagrody? Na swojego maila wraz z decyzją o przyznaniu Ci premii otrzymasz link i unikalny kod, który posłuży Ci do logowania się w systemie. Do 25 lipca 2019r. powinieneś się pierwszy raz zalogować i podać organizatorowi nr swojego konta, aby mogli Ci wypłacić zasłużoną kwotę.

Podsumowanie – informacje o koncie

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas to bardzo dobry produkt. Może być całkowicie darmowe, jeśli nie będziecie korzystali z wypłat gotówki w bankomatach innych niż Pl@net Cash oraz za granicą (oprócz bankomatów Grupy BNP Paribas oraz Global Alliance).

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *