2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym do 100 000 zł w Alior Banku! – edycja IV

Alior Bank wystartował z 4 już edycją naprawdę świetnej promocji, w której za wpłacenie nowych środków do 100 000 zł zyskujesz oprocentowanie 2,7% w skali roku! Oferta skierowana dla nowych i obecnych klientów banku. Naprawdę warto skorzystać 🙂

Kto może być uczestnikiem promocji?

Uczestnikiem promocji może stać się każdy, czyli nowy i obecny klient Alior Banku 🙂 Jeśli już jesteś posiadaczem Konta Mocno Oszczędnościowego lub innego rachunku oszczędnościowego, oszczędnościowo-rozliczeniowego, czy też lokaty będzie się liczyła (w tej promocji) nadwyżka na saldzie konta oraz na łącznym saldzie na wszystkich Twoich rachunkach i lokatach. Co oznacza, że wszystko co wpłacisz na Konto Mocno Oszczędnościowe po 15 listopada 2018r. jest już tą nadwyżką i będzie oprocentowane okazyjnie.

Jak zyskać 2,7% na kocie oszczędnościowym?

Na udział w promocji masz czas do 22 stycznia 2019r. Jak skorzystać?

  • Zarejestruj się w promocji poprzez wypełnienie formularza na dedykowanej stronie promocji. Jeśli nie jesteś właścicielem Konta Mocno Oszczędnościowego złóż także wniosek o ten produkt i podpisz umowę do 21 listopada.

Wyższe oprocentowanie środków obejmuje kwoty aż do 100 000 zł! Możesz wpłacać je przez 4 miesiące  od dnia pierwszej wpłaty. Po tym okresie cała suma zostanie objęta standardowym oprocentowaniem.

WAŻNE! Przy Koncie Mocno Oszczędnościowym nie musisz zakładać dodatkowo zwykłego konta osobistego 🙂 Jak to często bywa w promocjach tego typu.

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *