2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym do 100 000 zł w Alior Banku! – edycja V

Alior Bank zaktualizował po raz 5 bardzo dobrą promocję z kontem oszczędnościowym. Możesz zyskać 2,7% w skali roku na Koncie Mocno Oszczędnościowym na nowe wpłaty do 100 000 zł! Oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące od pierwszego zasilenia rachunku. Oferta dla obecnych i nowych klientów!

Dla kogo jest promocja?

Uczestnikiem promocji może stać się każdy, czyli nowy i obecny klient Alior Banku 🙂 Jeśli już jesteś posiadaczem Konta Mocno Oszczędnościowego lub innego rachunku oszczędnościowego, oszczędnościowo-rozliczeniowego, czy też lokaty będzie się liczyła (w tej promocji) nadwyżka na saldzie konta oraz na łącznym saldzie na wszystkich Twoich rachunkach i lokatach. Co oznacza, że wszystko co wpłacisz na Konto Mocno Oszczędnościowe po 18 stycznia 2019r. jest już tą nadwyżką i będzie oprocentowane okazyjnie.

Jak zyskać 2,7% na kocie oszczędnościowym?

Na udział w promocji masz czas do 12 marca 2019r. Jak skorzystać?

  • Zarejestruj się w promocji poprzez wypełnienie formularza na dedykowanej stronie promocji. Jeśli nie jesteś właścicielem Konta Mocno Oszczędnościowego złóż także wniosek o ten produkt i podpisz umowę do 12 marca.

Wyższe oprocentowanie środków obejmuje kwoty aż do 100 000 zł! Możesz wpłacać je przez 4 miesiące  od dnia pierwszej wpłaty. Po tym okresie cała suma zostanie objęta standardowym oprocentowaniem.

WAŻNE! Przy Koncie Mocno Oszczędnościowym nie musisz zakładać dodatkowo zwykłego konta osobistego 🙂 Jak to często bywa w promocjach tego typu.

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *