2,7% na Koncie Oszczędnościowym Profit do 100 000 zł w banku Millennium! – XII edycja

Bank Millennium zaktualizował swoją świetną promocję konta oszczędnościowego Profit! Tym razem za wpłacenia nowych środków w kwocie do 100 000 zł możesz otrzymać oprocentowanie konta aż 2,7% w skali roku! Oferta trwa przez 92 dni od momentu wpłacenia pierwszych środków. Sprawdź!

Kto może uczestniczyć w promocji?

Promocja jest skierowana zarówno do obecnych, jak i nowych klientów banku. Nawet, jeśli posiadasz więcej niż jeden rachunek rozliczeniowy, czy rozliczeniowo-oszczędnościowy lub jesteś współposiadaczem kont, także oferta jest dla Ciebie. Mimo, iż brane pod uwagę są tylko nowe środki. Niemniej, w tej promocji może brać udział tylko jedno konto oszczędnościowe.

Jeśli nie masz jeszcze konta w Millennium skorzystaj z aktualnej oferty konta 360° i zgarnij dodatkowo 200 zł!

Jakie są warunki promocji?

Co to są nowe środki według banku? Otóż, są to pieniądze wpłacone po 12 stycznia 2019r., czyli od momentu rozpoczęcia się tej akcji promocyjnej i od momentu, gdy zarejestrujesz się w promocji i aktywujesz nowe konto. Okres obowiązywania promocji trwa od 13 stycznia 2018r. do 30 marca 2019r. Co oznacza, że ostatnim dniem, w którym wpłacisz nowe kwoty na swoje Konto Oszczędnościowe Profit będzie 30 marca.

Co po kolei należy zrobić?

  • Krok I – zarejestruj się w promocji, czyli wypełnij formularz na dedykowanej stronie.
  • Krok II – następnego dnia skontaktuje się z Tobą konsultant w celu potwierdzenia Twoich danych na wniosku oraz zaproponuje dwie opcje podpisania umowy o konto oszczędnościowe: wizyta kuriera lub w oddziale. Wybierz najlepszą opcję dla siebie.
  • Krok III – aktywuj swoje konto na stronie Millenet.

Okres promocyjny Twojego konta będzie trwał przez 3 miesiące od dnia pierwszego zaksięgowania nowych środków, a dokładnie przez 92 dni. Co jest, oczywiście, ustalane indywidualnie. Czyli, jeżeli dokonasz pierwszej wpłaty np. w listopadzie, 2,7% obowiązuje do lutego. Po tym czasie środki automatycznie przejdą na obecnie obowiązujące oprocentowanie od 0,6% do 1,1%.

Informacje o koncie…

Najlepiej być nowym klientem banku, czyli nie mieć nawet konta osobistego, ponieważ możesz wygrać 200 zł w gotówce, a konto 360° to najsensowniejsza opcja, ponieważ jest DARMOWE, (jeśli zapewnimy wpływy min. 1000 zł miesięcznie i zrealizujemy 1 transakcję bezgotówkową):

  • 0 zł – prowadzenie konta,
  • 0 zł – wydanie karty debetowej,
  • 0 zł – przelewy krajowe w PLN korzystając z Millenet lub aplikacji mobilnej,
  • 0 zł – wypłaty z bankomatów Millennium,
  • 0 zł – wykonywanie zleceń stałych i poleceń zapłaty.

Poza tym wszystkie sumy, które przelejesz na nowe konto oszczędnościowe będą całkowicie nowymi środkami 🙂 a oprocentowanie jest naprawdę korzystne!

Przelewając przez 3 miesiące:

  • do 100 000 zł – otrzymujemy 2,7%,
  • ponad 100 000 zł – otrzymujemy 1,4%.

„Stare” fundusze, które zgromadziłeś do czasu promocji na koncie oszczędnościowym będą cały czas ze stałym oprocentowanie 0,6%-1,1%.

 

Regulamin Promocji

Cennik Usług – Stopu Procentowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *