2,7% na Koncie Oszczędnościowym Profit do 100 000 zł w banku Millennium! – XIII edycja

W 13 już edycji promocji Konta Oszczędnościowego Profit w Banku Millennium możesz otrzymać oprocentowanie aż 2,7% w skali roku. Warunki są proste, a nowe środki, jakie możesz wpłacić to max 100 000 zł. Po przelaniu kwoty, oferta trwa 3 miesiące!

Kto może uczestniczyć w promocji?

Promocja jest skierowana zarówno do obecnych, jak i nowych klientów banku. Nawet, jeśli posiadasz więcej niż jeden rachunek rozliczeniowy, czy rozliczeniowo-oszczędnościowy lub jesteś współposiadaczem kont, także oferta jest dla Ciebie. Mimo, iż brane pod uwagę są tylko nowe środki. Niemniej, w tej promocji może brać udział tylko jedno konto oszczędnościowe.

Jakie są warunki promocji?

Co to są nowe środki według banku? Otóż, są to pieniądze wpłacone po 30 marca 2019r., czyli od momentu rozpoczęcia się tej akcji promocyjnej i od momentu, gdy zarejestrujesz się w promocji i aktywujesz nowe konto. Okres obowiązywania promocji trwa od 31 marca 2019r. do 25 maja 2019r. Co oznacza, że ostatnim dniem, w którym wpłacisz nowe kwoty na swoje Konto Oszczędnościowe Profit będzie 25 maja.

Co po kolei należy zrobić?

 • Krok I – zarejestruj się w promocji, czyli wypełnij formularz na dedykowanej stronie.
 • Krok II – następnego dnia skontaktuje się z Tobą konsultant w celu potwierdzenia Twoich danych na wniosku oraz zaproponuje dwie opcje podpisania umowy o konto oszczędnościowe: wizyta kuriera lub w oddziale. Wybierz najlepszą opcję dla siebie.
 • Krok III – aktywuj swoje konto na stronie Millenet.

Okres promocyjny Twojego konta będzie trwał przez 3 miesiące od dnia pierwszego zaksięgowania nowych środków, a dokładnie przez 92 dni. Co jest, oczywiście, ustalane indywidualnie. Czyli, jeżeli dokonasz pierwszej wpłaty np. w listopadzie, 2,7% obowiązuje do lutego. Po tym czasie środki automatycznie przejdą na obecnie obowiązujące oprocentowanie od 0,6% do 1,1%.

Informacje o koncie…

Konto 360° to najsensowniejsza opcja, ponieważ jest DARMOWE, (jeśli zapewnimy wpływy min. 1000 zł miesięcznie i zrealizujemy 1 transakcję bezgotówkową):

 • 0 zł – prowadzenie konta,
 • 0 zł – wydanie karty debetowej,
 • 0 zł – przelewy krajowe w PLN korzystając z Millenet lub aplikacji mobilnej,
 • 0 zł – wypłaty z bankomatów Millennium,
 • 0 zł – wykonywanie zleceń stałych i poleceń zapłaty.

Poza tym wszystkie sumy, które przelejesz na nowe konto oszczędnościowe będą całkowicie nowymi środkami 🙂 a oprocentowanie jest naprawdę korzystne!

Przelewając przez 3 miesiące:

 • do 100 000 zł – otrzymujemy 2,7%,
 • ponad 100 000 zł – otrzymujemy 1,4%.

„Stare” fundusze, które zgromadziłeś do czasu promocji na koncie oszczędnościowym będą cały czas ze stałym oprocentowanie 0,6%-1,1%.

 

Regulamin Promocji

Cennik Usług – Stopu Procentowe

Komentarze (1)

 1. Witam
  Gdyby ktoś dodatkowo chciał zarobić 80 – 90 zł. za otwarcie konta z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 25405073. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *