2,7% na Koncie Oszczędnościowym Profit do 100 000 zł w banku Millennium!

Bank Millennium po raz 9 podwyższa oprocentowanie Konta Oszczędnościowego Profit do 2,7%! Okazja na rynku finansowym skierowana do obecnych i nowych klientów banku. Promocja dotyczy nowych środków, wpłaconych maksymalnie do sumy 100 000 zł. Jeśli nie masz jeszcze konta w Millennium skorzystaj z aktualnej oferty konta 360° i zgarnij dodatkowo 200 zł!

 Dla kogo jest promocja?

Promocja jest skierowana zarówno do obecnych, jak i nowych klientów banku. Nawet, jeśli posiadasz więcej niż jeden rachunek rozliczeniowy, czy rozliczeniowo-oszczędnościowy. Dodatkowo, jeśli jesteś współposiadaczem kont, także oferta jest dla Ciebie, mimo, iż brane pod uwagę są tylko nowe środki. Niemniej, w tej promocji może brać udział tylko jedno konto oszczędnościowe.

Jakie są zasady promocji?

Co to są nowe środki według banku? Otóż, są to pieniądze wpłacone po 7 lipca 2018r., czyli od momentu rozpoczęcia się tej akcji promocyjnej.  Od momentu, gdy zarejestrujesz się w promocji i aktywujesz konto. Okres obowiązywania promocji trwa od 8 lipca 2018r. do 25 sierpnia 2018r. Co oznacza, że ostatnim dniem, w którym wpłacisz nowe kwoty na swoje Konto Oszczędnościowe Profit będzie 25 sierpnia.

Co po kolei należy zrobić?

  • Krok I – zarejestruj się w promocji, czyli wypełnij formularz na dedykowanej stronie.
  • Krok II – następnego dnia skontaktuje się z Tobą konsultant w celu potwierdzenia Twoich danych na wniosku oraz zaproponuje dwie opcje podpisania umowy o konto oszczędnościowe: wizyta kuriera lub w oddziale. Wybierz najlepszą opcję dla siebie.
  • Krok III – aktywuj swoje konto na stronie Millenet.

Okres promocyjny Twojego konta będzie trwał przez 3 miesiące od dnia pierwszego zaksięgowania nowych środków, a dokładnie przez 92 dni. Czyli, jeżeli dokonasz pierwszej wpłaty np. w lipcu, 2,7% obowiązuje do października. Po tym czasie środki automatycznie przejdą na obecnie obowiązujące oprocentowanie od 0,6% do 1,1%.

>>> Weź udział w promocji i zyskaj 2,7% na Koncie Oszczędnościowy Profit! <<<

Informacje o koncie…

Najlepiej być nowym klientem banku, czyli nie mieć nawet konta osobistego, ponieważ możesz wygrać 200 zł w gotówce, a konto 360° to najsensowniejsza opcja, ponieważ jest DARMOWE, (jeśli zapewnimy wpływy min. 1000 zł miesięcznie i zrealizujemy 1 transakcję bezgotówkową):

  • 0 zł – prowadzenie konta,
  • 0 zł – wydanie karty debetowej,
  • 0 zł – przelewy krajowe w PLN korzystając z Millenet lub aplikacji mobilnej,
  • 0 zł – wypłaty z bankomatów Millennium,
  • 0 zł – wykonywanie zleceń stałych i poleceń zapłaty.

Poza tym wszystkie sumy, które przelejesz na nowe konto oszczędnościowe będą całkowicie nowymi środkami 🙂 a oprocentowanie jest naprawdę korzystne!

Przelewając przez 3 miesiące:

  • do 100 000 zł – otrzymujemy 2,7%,
  • ponad 100 000 zł – otrzymujemy 1,4%.

Na „starych” funduszach, zgromadzonych do czasu promocji na koncie oszczędnościowym będzie stałe oprocentowanie 0,6%-1,1%.

 

Regulamin Promocji

Cennik usług – stopu procentowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *