2,8% na e-Lokacie do 1 000 000 zł w Getin Banku!

Wraca bardzo dobra promocja lokaty w Getin Banku! W tej edycji możesz otrzymać podwyższone oprocentowanie 2,8% w skali roku na nowe środki do 400 000 zł. Mimo sporego spadku w porównaniu z wcześniejszymi akcjami tej promocji, to nadal korzystny wybór na rynku. Lokata jest zawierana tylko na 3 miesiące!

Dla kogo jest promocja?

W drugiej edycji promocji „e-Lokata na Nowe Środki VIII” może uczestniczyć praktycznie każdy. Nawet, jeśli już założyłeś wcześniej lokatę z podstawowym oprocentowaniem. Wówczas, po prostu otwórz nową e-Lokatę z wysokim oprocentowaniem 2,8%. Jeśli z pewnych przyczyn nie możesz otworzyć promocyjnej lokaty w tym momencie, warto śledzić bonusy od Getin Banku, ponieważ ostatnio oprocentowanie e-Lokaty wyniosło nawet 3,9%! 🙂

W obecnej edycji, liczą się nowe środki wpłacone po 10 marca 2019r.

Jeżeli zaś, jesteś nowym klientem Getin Banku nie musisz posiadać konta, aby skorzystać z premiowanej oferty. Niemniej, jeśli jesteś i tym zainteresowany, warto wziąć udział w innej Naszej promocji konta osobistego i zyskać dodatkowo 50 zł na start 🙂 Albo w promocji konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 3,4% w skali roku do 400 000 zł.

Jak otrzymać oprocentowanie 2,8% w skali roku?

Okres premiowania lokaty kończy się 18 kwietnia 2019r. Czyli, jeśli przystąpisz do promocji np. 10 kwietnia, to rozpoczynasz okres promocyjny, który będzie trwał przez 3 miesiące.

  • Krok I – zgłoś się do promocji i wypełnij formularz na e-Lokatę on-line. WAŻNE! Zaznacz wszystkie wymagane zgody marketingowe. Bez tego, nie przejdziesz dalej.
  • Krok II – podpisz umowę o e-Lokatę z promocyjnym oprocentowaniem.
  • Krok III – w ciągu max 7 dni od podpisania umowy, opłać lokatę na podaną we wniosku sumę od 500 do 1 000 000 zł. (Pamiętaj, że MUSZĄ to być nowe środki, nie transfer z Twoich rachunków, czy oszczędności z istniejących produktów Getin Banku. Mogą to być np. pieniążki z zakończonej lokaty/konta w innym banku.) Jeśli wpłacisz wyższą kwotę, bank ulokuje Twoje środki na 2 lokatach:
    • pierwsza do sumy 1 000 000 zł – z oprocentowaniem 2,8%
    • druga na kwotę z nadwyżki – z oprocentowaniem standardowym 1,55%.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Lokatę możesz w każdej chwili rozwiązać, nie czekając do jej zakończenia i NIE UTRACISZ odsetek! Wtedy, bank wyliczy Ci odsetki według obowiązującego oprocentowania z dnia rozpoczęcia e-Lokaty.

  • Możesz posiadać tylko jedną e-Lokatę z bonusowym oprocentowaniem.
  • Jeżeli posiadasz lokatę wspólną, warunek zgód marketingowych konieczny jest do spełnienia tylko przez jedną osobę (czyli przez Ciebie).

 

Regulamin Promocji

Karta Produktu e-Lokata

Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (1)

  1. Dla Wszystkich chętnych polecam nowy kod polecenia z najnowszej III edycji (ważny do końca kwietnia 2019), aktualny: 3D68T7

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *