3 miesiące darmowego treningu z OK System od BGŻ BNP Paribas!

BGŻ BNP Paribas wystartował z promocją „Aktywni z Bankiem BGŻ BNP Paribas”. W zamian za założenie Konta Optymalnego lub Konta Maksymalnego możesz zdobyć karnet na siłownię OK System nawet na 3 miesiące. Wartość rynkowa tego bonusu wynosi łącznie 300 zł, więc całkiem sporo 🙂

Kto może skorzystać z promocji?

Organizator stawia na aktywnych, ale do określonego wieku. W promocji mogą wziąć udział jedynie osoby, które do 31 października 2018r. nie ukończą 26 lat. Ponadto, trzeba być nowym klientem banku, czyli od 15 miesięcy nie możesz posiadać ani współposiadać żadnego konta w BGŻ BNP Paribas. Również konta oszczędnościowego. Warto zaznaczyć, że tutaj obowiązuje pula uczestników. Maksymalna liczba osób zarejestrowanych w promocji nie przekracza 4000.

W jaki sposób wygrać karnet OK System na 3 miesiące?

Na decyzję masz czas 31 października 2018r., ale jest ograniczona pula, więc warto się spieszyć. Co zrobić, żeby wygrać?

  • Krok I – początkowo, wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji. Pamiętaj, aby zaznaczyć wymagane przez organizatora zgody marketingowe, Regulamin oraz upoważnienie dla firmy odpowiedzialnej za nagrody do ujawnienia tajemnicy bankowej. W ten sposób będą mogli sprawdzić, czy spełniłeś warunki promocji.
  • Krok II – następnie, zawnioskuj o odpowiednie dla Ciebie konto i podpisz umowę o konto wraz z kartą debetową. Nie rozwiązuj jej do końca wydania ostatniej premii, czyli przynajmniej do 18 lutego 2019r.
  • Krok III – przez okres 3 miesięcy po miesiącu, w którym przystąpiłeś do promocji dokonaj 2 czynności:
    • zrealizuj minimum 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie, czyli łącznie 15;
    • wykonaj przynajmniej 1 przelew poprzez aplikację GOmobile (w sumie 3).

I to już wszystko!

>>> Weź udział w promocji i wygraj 3 miesięczny karnet na siłownię! <<<

Co dalej?

Tak, jak wspominałam w tej promocji do wygrania są 3 nagrody. Teraz przedstawię Ci jak wygląda realizowanie premii na przykładzie. Jeśli zarejestrowałeś się w promocji jeszcze we wrześniu. Podpisałeś umowę i spełniłeś wszystkie warunki w październiku, to do 18 listopada 2018r. zostanie Ci przyznany karnet. Dowiesz się o tym poprzez wiadomość SMS na nr, który podasz w formularzu rejestracyjnym. Karnet będzie wówczas ważny od grudnia na cały miesiąc. Obowiązuje Cię 2 wejścia na siłownię w tygodniu. Podobnie, jeżeli staniesz się uczestnikiem oferty w październiku, wszystko odbędzie się miesiąc później.

Co jeszcze warto wspomnieć? Musisz założyć konto użytkownika karnetu OK System do 28 listopada 2018r. W tej platformie będziesz podawał każdorazowo kod karnetu, aby siłownię mieć za DARMO. Następne kody również otrzymasz SMSowo po wypełnieniu kroków na kolejne 2 miesiące użytkowania.

Podsumowanie – informacje o koncie

Obydwa promowane konta to dobry wybór. Aczkolwiek, akurat przy tej promocji dla osób do 26 roku życia, proponowałabym jednak Konto Maksymalne, gdyż jego prowadzenie i korzystanie z karty jest bezpłatne. Poza tym, wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie są totalnie darmowe.

Prowadzenie Konta Optymalnego również jest za „0” oraz bezwarunkowo obsługa karty debetowej. Niemniej, tutaj płacimy za wypłaty z bankomatów w Polsce (5 zł) i za granicą (10 zł) oprócz tych z grupy BGŻ BNP Paribas i Planet Cash.

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *