3% zwrotu za paliwo i 1% za zakupy na TurboKARCIE od Santandera!

Wystartowała bardzo ciekawa propozycja od Santander Consumer Banku odnośnie TurboKARTY kredytowej. Bank przypomina się z ofertą, którą rozpoczął już ponad 3 lata temu. Dzięki programowi „Zakupy do pełna” zyskasz aż 3% zwrotu za paliwo na dowolnej sieci stacji benzynowej oraz 1% za jakiekolwiek zakupy dokonane kartą kredytową lub kartą dodatkową. Jedyne, co powinieneś zrobić, aby otrzymać premię to regularnie spłacać kartę i płacić bezgotówkowo.

Dla kogo jest promocja i jak z niej skorzystać?

Otóż promocja „Zakupy do pełna” jest praktycznie dla każdego, kto jest posiadaczem TurboKARTY (karty kredytowej) Santandera. Oznacza to, że oferta kierowana jest zarówno do obecnych, jak i nowych klientów banku. Oczywiście, finalną decyzję o przyznaniu karty podejmuje bank, sprawdzając Twoją zdolność kredytową.

Program jest całkowicie bezterminowy, więc nie masz pośpiechu, chyba, że z jakiegoś powodu, organizator zdecyduje o zakończeniu promocji. Jak skorzystać?

  • Krok I – jeśli nie jesteś właścicielem TurboKARTY wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji i złóż wniosek o kartę kredytową.
  • Krok II – w swoim okresie rozliczeniowym (tutaj nie bierzemy pod uwagę miesiąca kalendarzowego, ale własny czas rozliczenia wskazany w umowie):
    • wykonaj od kilku do kilkunastu płatności bezgotówkowych na stacjach paliw oraz w sklepach na wszystkie inne produkty. Nie liczą się transakcje anulowane oraz zwrócone.
    • zapewnij wpływ minimalnej kwoty spłaty zadłużenia na karcie za poprzedni okres rozliczeniowy. Termin, do kiedy powinieneś rozliczyć się z bankiem jest wskazany w umowie.Jeśli nie spełnisz tego warunku, bank zawiesi Ci premię do czasu, aż uregulujesz należności.

I to wszystko!

Bonusy – jak je otrzymasz?

W dniu generowania Zestawieniatransakcji dowiesz się, jaki dokładnie zwrot z poniesionych nakładów uzyskasz. „Twoje oszczędności” – pod takim tytułem sprawdzaj co miesiąc bonus. Przelicznik nagrody jest bardzo prosty. W Zestawieniupojawi się cała suma operacji zrealizowanych bezgotówkowo w danym okresie rozliczeniowym i Ty zyskasz 3% z transakcji paliwowych oraz 1% od pozostałych.

Premia pojawi się jako zmniejszenie Twojego zadłużenia, albo jako nadpłata na karcie kredytowej. Co jest istotne? Maksymalna wartość jednorazowej nagrody wyniesie 30 zł. Czyli, żeby tyle odzyskać musisz wydać 1000 zł na paliwo/miesiąc lub 3000 zł na inne zakupy bezgotówkowe.

TurboKARTA kredytowa – informacje

Jest to produkt szczególnie dla osób z wydatkami bezgotówkowymi min. 1000 zł co miesiąc. Wówczas karta jest całkowicie bezpłatna! Dodatkowo otrzymujemy totalnie darmowy pakiet car assistance, co jest przydatne dla zmotoryzowanych. Jeżeli masz mniejsze wydatki, to opłata za obsługę karty wyniesie Cię 4,90 zł. (Jeśli do tego ważny jest dla Ciebie wyciąg papierowy, to 5,90 zł.) Korzystając z programu „Zakupy do pełna” i chcąc, jak najwięcej wypracować cashbacku i tak powinieneś wydać min. 1000 zł na paliwo lub 3000 na inne rzeczy.

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *