300 zł do Biedronki za założenie karty kredytowej Mastercard w BGŻ BNP Paribas!

W kolejnej edycji mamBONUS BGŻ BNP Paribas ma dla Ciebie voucher w wysokości 300 zł do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka! Wiem, że uwielbiacie tego typu promocje, dlatego spieszę z wyjaśnieniem, jak je zgarnąć 🙂 Należy założyć korzystną kartę kredytową Mastercard Gold lub Mastercard Standard. Do wyboru. Następnie, dokonać płatności bezgotówkowych przez okres 6 miesięcy i bon jest Twój!

Kto może skorzystać z promocji?

Udział w kolejnej edycji mamBONUS mogą wziąć osoby, które od 12 miesięcy nie posiadają żadnej karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas. Promocja obowiązuje od 19 listopada 2018r., więc nie powinieneś posiadać karty przynajmniej od 19 listopada 2017r. Aczkolwiek, właściciele innych produktów bankowych jak najbardziej mogą skorzystać z promocji.

Jak zyskać 300 w bonach do Biedronki?

Nagroda jest atrakcyjna, a pula bonusów ograniczona, ponieważ tylko 5000 sztuk do rozdania. Na udział masz czas do 31 stycznia 2019r. Warto się jednak pospieszyć, bo oferta może zakończyć się wcześniej, jeśli wyczerpie się limit nagród. Jak to zrobić?

  • Krok I – wypełnij formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie promocji. Następnie, złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold (do wyboru) w programie mamBONUS. Rejestracja w tym programie jest kluczowa! Tutaj, podajesz identyfikator klienta (znajdziesz go na wyciągu lub poda Ci go konsultant Centrum Telefonicznego BGŻ BNP Paribas) oraz 8 pierwszych cyfr z PESELu.
  • Krok II – następnie, bank przeanalizuje Twoje zgłoszenie i w niedługim czasie wyda decyzję o przyznaniu Ci karty kredytowej. Później, prześlą Ci umowę o kartę do podpisania. Pamiętaj, nie rozwiązuj jej do momentu zakończenia promocji, czyli przynajmniej do 31 stycznia.
  • Krok III – przez okres 6 kolejnych miesięcy od daty zawarcia umowy o kartę musisz spełnić warunek płatności bezgotówkowych. Tutaj pełna dowolność 🙂 Możesz ich dokonywać przez Internet, w placówkach handlowo-usługowych, przelewem z rachunku karty, a nawet wypłacać z jakiegokolwiek bankomatu. Ważne, abyś wydał min. 500 zł/miesięcznie i nie korzystał z karty dodatkowej wydawanej do karty głównej kredytowej! 

I to tyle! Jak widzisz, wymagania nie są wygórowane, więc warto przystąpić do akcji już teraz.

Co dalej?

Jeżeli spełnisz warunki oferty masz szansę zgarnąć łącznie aż 300 zł! Dlaczego? Otóż, za każdy miesiąc organizator przewiduje nagrodę w kwocie 50 zł. Kryterium transakcji bezgotówkowych powinieneś zrealizować w okresie 6 miesięcy od podpisania umowy o kartę, co daje 300 zł. Warunek ten nie jest trudny do wykonania, ale jeśli z jakiegoś powodu nie dasz rady w danym miesięcu go spełnić, nic się nie stanie. Nadal masz szansę ubiegać się o premie za kolejne miesiace 🙂

Bonus w formie vouchera do Biedronki otrzymasz po spełnieniu wszystkich warunków oferty. Za każdy miesiąc dostaniesz powiadomienie na stronie mambonus.pl  o wygranej w ciągu maksymalnie 7 dni po zakończeniu się miesiąca, za który otrzymasz premię. Co ważne, organizator powiadomi wcześniej wszystkich uczestników o wyczerpaniu się puli nagród na stronie mambonus.pl/regulaminy.

Podsumowanie

Parę przydatnych informacji o karcie Mastercard:

  • 0 zł – wydanie karty,
  • 0 zł – za korzystanie w karty w pierwszym roku użytkowania (tak na prawdę po roku można ją zamknąć) i wydaniu z karty min. 500 zł w przeciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych, w przeciwnym wypadku 72 zł (150 zł Mastercard Gold),
  • 3,5 zł – wypłata z bankomatu w oddziale banku w kraju i za granicą w bankomatach z grupy BNP Paribas,
  • 4,9% min. 10 zł – wypłata z pozostałych bankomatów w kraju i za granicą,
  • 4,9% min. 10 zł – przelew z rachunku karty,
  • RRSO 14,29% – płatne po okresie BEZODSETKOWYM, który wynosi w sumie 56 dni od rozpoczęcia korzystania z płatności kartą, czyli 26 dni od dnia otrzymania wyciągu z banku.

Reasumując, warto korzystać z transakcji bezgotówkowych, ponieważ wtedy nie ponosimy żadnych kosztów w pierwszym roku użytkowania.

 

Regulamin_Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (1)

  1. Nie polecam. Pomimo zapewnienia pracownika banku(jakaś tam poprzednia edycja) i spełnienia wszystkich warunków – chyba z uwagi na ograniczoną pulę nie wypłacają o czym nawet nie informują.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *