300 zł do Hebe za założenie karty kredytowej Citi Simplicity w Citibanku!

Citibank po raz kolejny zaskakuje Nas bardzo korzystną promocją. Teraz możesz zyskać voucher do drogerii Hebe.pl w zamian za wyrobienie DARMOWEJ karty kredytowej Citi Simplicity i wykonanie tylko 10 transakcji zbliżeniowych na jakąkolwiek sumę. Nagroda nie jest limitowana, więc każdy ma szanse wziąć udział, jeśli tylko spełni warunki.

Dla kogo jest promocja?

Jeśli jesteś już klientem banku, ale nie w zakresie karty kredytowej to PROMOCJA JEST DLA CIEBIE! Wymaganie, które stawia Nam bank dotyczy nie posiadania żadnej głównej karty kredytowej od 1 czerwca 2015r. Poza tym standardowe zasady Citibanku, czyli:

 • minimum 18 lat, dochód netto 1200 zł i zatrudnienie w obecnym miejscu pracy od 3 miesięcy, albo
 • minimum 18 lat, własna działalność prowadzona od 2 lat i dochód netto 2500 zł.

W jaki sposób otrzymać 300 zł do Hebe?

Przystąpić do promocji możesz aż do 31 października 2018r. czyli na spokojnie możesz rozważyć, czy warto. Moim zdaniem warto, jeśli bank przyzna Ci kartę, bo użytkowanie jest bezpłatne, jeśli rozsądnie z niej korzystasz, a bon do Hebe zawsze się przyda! Jak skutecznie go zdobyć?

 • Krok I – do końca października postaraj się zrealizować następujące czynności:
  • zarejestruj się w promocji poprzez uzupełnienie formularza na dedykowanej stronie promocji;
  • doradca bankowy oddzwoni do Ciebie na wskazany nr telefonu i przeprowadzi przez całą formalność wniosku o kartę kredytową. Pamiętaj, aby tu wybrać Citi Simplicity. Podczas rozmowy konsultant da Ci znać, jaki dokument potwierdzający Twój dochód powinieneś wysłać do banku. To może być np. wyciąg z Twojego prywatnego konta;
  • wybierz sposób, w jaki chcesz zawrzeć umowę o kartę, podpisz ją i AKTYWUJ kartę.
 • Krok II – w ciągu dwóch miesięcy następujących po zawarciu umowy o kartę zaloguj się do platformy Citibank Online, gdzie będziesz mógł doglądać swoich finansów, kontrolować, kiedy spłacić kartę, itp., ale również sprawdzać czy już został Ci przyznany bonus 🙂
 • Krok III – do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy dokonaj po 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie kartą, kartą dodatkową lub nośnikiem. Kwota tych płatności może być dowolna, tutaj nie ma wymogów 🙂 Ważne, żebyś wiedział, że nie mogą być to przelewy z karty ani operacje zwrócone.

To już wszystko. Pozostaje czekać na premię i mieć kartę CAŁY CZAS AKTYWNĄ!

>>> Weź udział w promocji i wygraj 300 zł do drogerii Hebe! <<<

Elektroniczny voucher – jak wykorzystać?

W Citibank Online, jak już pisałam, w folderze „Wiadomości” otrzymasz informację o tym, że wygrałeś do końca miesiąca po spełnieniu warunków promocji. Wn tym też okresie zostanie Ci podarowana e-karta (voucher) o wartości 300 zł do Hebe.

Realizacja kuponu, to po prostu podanie nr vouchera przy płatności za produkty. Nie musisz całej kwoty pozbywać się od razu, możesz zakupy rozłożyć sobie na raty 🙂 Termin ważności vouchera to 6 miesięcy.

Podsumowanie

Być może zastanawiasz się nad tym, że na stronie promocji znajduje się zapis o RRSO 10,74%, czyli o oprocentowaniu odsetek w skali roku. NIE MUSISZ SIĘ TYM PRZEJMOWAĆ, jeśli będziesz korzystał z karty kredytowej rozsądnie. Jest to informacja, że jeżeli nie pokryjesz karty w okresie bezpłatnym, zostaną Ci naliczone odsetki za zwłokę. Gdy wykorzystasz od razu cały limit na karcie i będziesz przez całe 12 miesięcy ją spłacać, wtedy faktycznie ta promocja się nie opłaca. Natomiast regularne bezodsetkowe spłacanie karty (co nie jest trudne) daje Ci dużo korzyści i tych z limitu kredytowego, ale też z bonusów 🙂

 

Regulamin Promocji

Regulamin Kart Kredytowych Citibanku

Tabela Opłat i Prowizji

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *