300 zł do Sodexo za założenie konta firmowego w BGŻ BNP Paribas!

BGŻ BNP Paribas wystartował z nową promocją, tym razem dla przedsiębiorców. Tutaj, w łatwy sposób możesz zyskać voucher o wartości aż 300 zł do Sodexo, jeśli otworzysz konto firmowe wraz z kartą bankomatową i zainstalujesz terminal płatniczy POS.

Kto może wziąć udział?

Promocja skierowana jest do nowych klientów BGŻ BNP Paribas. Chodzi tu o mikroprzedsiębiorców, czyli osoby posiadające działalności gospodarcze zatrudniające nie więcej niż 10 osób. Dodatkowo, jako nowy klient nie powinieneś posiadać rachunku firmowego w tym banku do 14 sierpnia 2018r. Natomiast, jeśli nawet jesteś właścicielem innych produktów bankowych, to śmiało możesz brać udział 🙂

Jak zgarnąć 300 zł kupon do Sodexo?

Z oferty skorzystasz, jeżeli zarejestrujesz się nie później niż do 31 grudnia 2018r. Niemniej, pula zgłoszeń jest limitowana i ilość nagród do rozdania wynosi 400 sztuk. Na szczęście, voucherów jest jeszcze dużo, ale „kto pierwszy, ten lepszy”. Na tej stronie możesz monitorować, czy pula się już wyczerpała. Co po kolei należy zrobić?

  • Krok I – wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji i otwórz tzw. Pakiet Biznes Lider Ekstra. Jest to w obecnej ofercie BGŻ BNP Paribas najlepszy wybór dla przedsiębiorców mikro. Wraz z rachunkiem bieżącym firmowym załóż kartę debetową.
  • Krok II – aktywuj (w dowolny sposób) kartę płatniczą MasterCard Business.
  • Krok III – podpisz umowę na terminal płatniczy POS od firmy Evalon. Umowa powinna być zawarta przynajmniej na 2 lata (24 miesiące). Natomiast, oczywiście rachunkiem do rozliczeń z tego terminala będzie Twój nowy rachunek firmowy.

I to już wszystko! Organizator zweryfikuje, czy spełniłeś wymagania w odstępie co 2 tygodniowym. Kupon do Sodexo będzie wysłany kurierem na podany przez Ciebie adres korespondencyjny.

>>> Weź udział w promocji i zgarnij 300 zł do Sodexo! <<<

Podsumowanie – informacje o koncie firmowym i terminalu POS

Koszty dzierżawy terminala POS od Evalon są zależne od typu terminala. Jeżeli uczestniczysz w Programie „Polska Bezgotówkowa” to płacisz jedynie za drugi rok użytkowania od 35 do 50 zł. W przeciwnym razie, przez dwa lata od 35 do 40 zł, dzięki ofercie promocyjnej.

Pakiet Biznes Lider Ekstra jest świetną opcją, gdy prowadzisz firmę od co najwyżej 6 miesięcy. Wówczas, przez okrągły rok od podpisania umowy nie płacisz NIC za prowadzenie rachunku! Jeśli zaś, masz ją dłużej, to miesięczny koszt wynosi 15 zł. Chyba, że średnie miesięczne saldo wynosi u Ciebie min. 3000 zł, wtedy masz DARMOWE prowadzenie konta. Wydanie i użytkowanie karty bankomatowej kosztuje 0 zł, jeśli dokonasz transakcji bezgotówkowych na min. 500 zł/miesięcznie. Jeśli mniej, to koszt 7 zł. Przelewy internetowe w PLN na polskie konta są bezpłatne. Co do wypłat, to w oddziale i w bankomatach Grupy BPS S.A., SGB-Banku S.A. w kraju są za 0 zł. Pozostałe w kraju – 3% (min. 5 zł), za granicą Grupy BNP Paribas S.A. – 0 zł, inne 3% (min. 7 zł).

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Koszt dzierżawy terminala POS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *