3,4% na e-Lokacie do 1 000 000 zł w Getin Banku! – edycja 7

Getin Bank po raz 7 wystartował z bardzo dobrą ofertą e-Lokaty. W tej edycji wystarczy, że otworzysz e-lokatę z oprocentowaniem 3,4% w skali roku. Możesz tu w dalszym ciągu ulokować aż 1 000 000 zł na 4 miesiące!

Dla kogo jest promocja?

W 7 już edycji promocji „e-Lokata na Nowe Środki VII” może uczestniczyć praktycznie każdy. Nawet, jeśli już założyłeś wcześniej lokatę z podstawowym oprocentowaniem. Wówczas, po prostu otwórz nową e-Lokatę z wysokim oprocentowaniem 3,4%. Jeśli z pewnych przyczyn nie możesz otworzyć promocyjnej lokaty w tym momencie, warto śledzić bonusy od Getin Banku, ponieważ ostatnio oprocentowanie e-Lokaty wyniosło nawet 3,9%! 🙂

W obecnej edycji, liczą się nowe środki wpłacone po 27 stycznia 2019r.

Jeżeli zaś, jesteś nowym klientem Getin Banku nie musisz posiadać konta, aby skorzystać z premiowanej oferty. Niemniej, jeśli jesteś i tym zainteresowany, warto wziąć udział w innej Naszej promocji konta osobistego i zyskać dodatkowo 50 zł na start 🙂 Albo w promocji konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 3,5% w skali roku do 400 000 zł.

Jak otrzymać oprocentowanie 3,4% w skali roku?

Okres premiowania lokaty kończy się 03 marca 2019r. Czyli, jeśli przystąpisz do promocji np. 15 lutego, to rozpoczynasz okres promocyjny, który będzie trwał przez 4 miesiące.

 • Krok I – zgłoś się do promocji i wypełnij formularz na e-Lokatę on-line. WAŻNE! Zaznacz wszystkie wymagane zgody marketingowe. Bez tego, nie przejdziesz dalej.
 • Krok II – podpisz umowę o e-Lokatę z promocyjnym oprocentowaniem.
 • Krok III – w ciągu max 7 dni od podpisania umowy, opłać lokatę na podaną we wniosku sumę od 500 do 1 000 000 zł. (Pamiętaj, że MUSZĄ to być nowe środki, nie transfer z Twoich rachunków, czy oszczędności z istniejących produktów Getin Banku. Mogą to być np. pieniążki z zakończonej lokaty/konta w innym banku.) Jeśli wpłacisz wyższą kwotę, bank ulokuje Twoje środki na 2 lokatach:
  • pierwsza do sumy 1 000 000 zł – z oprocentowaniem 3,4%
  • druga na kwotę z nadwyżki – z oprocentowaniem standardowym 1,55%.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Lokatę możesz w każdej chwili rozwiązać, nie czekając do jej zakończenia i NIE UTRACISZ odsetek! Wtedy, bank wyliczy Ci odsetki według obowiązującego oprocentowania z dnia rozpoczęcia e-Lokaty.

 • Możesz posiadać tylko jedną e-Lokatę z bonusowym oprocentowaniem.
 • Jeżeli posiadasz lokatę wspólną, warunek zgód marketingowych konieczny jest do spełnienia tylko przez jedną osobę (czyli przez Ciebie).

 

Regulamin Promocji

Karta Produktu e-Lokata

Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (2)

 1. Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia (a nie miał akurat takowego pod ręką) to polecam swój kod z aktualnej III Edycji: FFAE34
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *