3,5% na koncie oszczędnościowym do 400 000 zł w Getin Banku! – edycja XVI

Rozpoczęła się kolejna już XVI edycja dobrze znanej promocji „Na nowe środki” w Getin Banku. Znów masz szansę wziąć udział w korzystnej ofercie konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 3,5% w skali roku. UWAGA! Tym razem ulokujesz do 400 000 zł aż na 5 miesięcy! Warunki są banalne, dlatego skorzystaj już teraz 🙂

Kto może być uczestnikiem promocji?

Tutaj, zarówno nowi, jak i obecni klienci Getin Banku mogą stać się uczestnikami. Wystarczy, że spełnisz tylko 2 warunki:

  • po pierwsze, nie angażowałeś się w poprzednią (15) edycję promocji „Na nowe środki”. Chodzi o to, że te dwie promocje nie mogą się zazębiać,
  • po drugie, nie posiadasz/współposiadasz jednego z kont tzw. „Celowych”. Zaliczają się do tego: konto Skarbonka, czy też konta, które brały udział w promocji Family Saver.

Co więcej, jesteś nowym klientem Getin Banku w zakresie konta osobistego? Jeśli tak, to możesz zyskać jeszcze 50 zł za założenie Konta Proste Zasady.

Jak otrzymać 3,5% na koncie oszczędnościowym?

Zapisać się w promocji możesz do 03 lutego 2019r. Aczkolwiek, okres promocyjnego oprocentowania trwa dla każdego aż 5 miesiący (dokładnie 152 dni). Okres ten rozpoczyna się od momentu spełnienia wszystkich zasad akcji promocyjnej. Reguły oferty nie są trudne i czasochłonne.

  • Krok I– wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji. Koniecznie, zaznacz wymagane zgody marketingowe odnośnie wysyłki oferty handlowej drogą elektroniczną. W sytuacji, gdy nie masz jeszcze konta osobistego, skorzystaj i załóż opłacalne Konto Proste Zasady. Otwórz również konto oszczędnościowe w Getin Banku.
  • Krok II– wpłać na swoje konto oszczędnościowe dowolną ilość środków, ale do sumy 400 000 zł. Wówczas, ulokujesz pieniądze na 3,5% w skali roku. Jeżeli jesteś właścicielem konta oszczędnościowego, to bank wyznaczył dzień 6 stycznia 2019r. na czas, od którego będą liczone wszystkie nadwyżki na koncie. Jeśli zaś, nie masz konta, to tym lepiej dla Ciebie. Możesz przelać całość środków z innej lokaty kapitału.

Co jeszcze jest istotne? I słów kilka o Koncie Proste Zasady

  • Jeżeli otworzysz więcej kont oszczędnościowych, to na pewno 3,5% będzie wpływać tylko na jedno z Nich i organizator uznaje to, które było najwcześniej założone.
  • Jeżeli na koncie oszczędnościowym ulokujesz więcej niż 400 000 zł, to nadwyżka podlega standardowemu oprocentowaniu od 1,1 do 1,5%.
  • Po zakończeniu promocji, zgromadzone środki zostaną objęte już standardowym oprocentowaniem (zgodnie z tabelą opłat). Chyba, że bank zdecyduje się na wznowienie akcji promocyjnej 🙂
  • Wypłaty odsetek będą widoczne do ostatniego dnia miesiąca na Twoim koncie oszczędnościowym.
  • Ważne, abyś nie dodawał do nowego konta osobistego współposiadaczy, ponieważ skończy się to anulowaniem promocji.

Dlaczego polecam Ci właśnie Konto Proste Zasady ? Niewątpliwie ma ono duże zalety, ponieważ podstawowe funkcjonalności są totalnie bezpłatne:

0 zł – otwarcie i prowadzenie konta, przy wykonaniu choć 1 płatności bezgotówkowej w miesiącu,

0 zł – za wydanie i obsługę karty debetowej,

0 zł – za wypłaty z bankomatów w całej Polsce,

0 zł – za wpłaty do wpłatomatów w banku (0,6% w innych wpłatomatach),

0 zł – za polecenia zapłaty/zlecenia stałe.

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *