3,5% na koncie oszczędnościowym do 400 000 zł w Getin Banku! – edycja XVII

Rozpoczęła się kolejna już XVII edycja dobrze znanej promocji „Na nowe środki” w Getin Banku. Znów masz szansę wziąć udział w korzystnej ofercie konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 3,5% w skali roku. UWAGA! Tym razem ulokujesz do 400 000 zł aż na 5 miesięcy! Warunki są banalne, dlatego skorzystaj już teraz 🙂

Kto może być uczestnikiem promocji?

Tutaj, zarówno nowi, jak i obecni klienci Getin Banku mogą stać się uczestnikami. Wystarczy, że spełnisz tylko 2 warunki:

 • po pierwsze, nie angażowałeś się w poprzednią (16) edycję promocji „Na nowe środki”. Chodzi o to, że te dwie promocje nie mogą się zazębiać,
 • po drugie, nie posiadasz/współposiadasz jednego z kont tzw. „Celowych”. Zaliczają się do tego: konto Skarbonka, czy też konta, które brały udział w promocji Family Saver.

Co więcej, jesteś nowym klientem Getin Banku w zakresie konta osobistego? Jeśli tak, to możesz zyskać jeszcze 50 zł za założenie Konta Proste Zasady.

Jak otrzymać 3,5% na koncie oszczędnościowym?

Zapisać się w promocji możesz do 03 marca 2019r. Aczkolwiek, okres promocyjnego oprocentowania trwa dla każdego aż 5 miesiący (dokładnie 152 dni). Okres ten rozpoczyna się od momentu spełnienia wszystkich zasad akcji promocyjnej. Reguły oferty nie są trudne i czasochłonne.

 • Krok I– wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji. Koniecznie, zaznacz wymagane zgody marketingowe odnośnie wysyłki oferty handlowej drogą elektroniczną. W sytuacji, gdy nie masz jeszcze konta osobistego, skorzystaj i załóż opłacalne Konto Proste Zasady. Otwórz również konto oszczędnościowe w Getin Banku.
 • Krok II– wpłać na swoje konto oszczędnościowe dowolną ilość środków, ale do sumy 400 000 zł. Wówczas, ulokujesz pieniądze na 3,5% w skali roku. Jeżeli jesteś właścicielem konta oszczędnościowego, to bank wyznaczył dzień 27 stycznia 2019r. na czas, od którego będą liczone wszystkie nadwyżki na koncie. Jeśli zaś, nie masz konta, to tym lepiej dla Ciebie. Możesz przelać całość środków z innej lokaty kapitału.

Co jeszcze jest istotne? I słów kilka o Koncie Proste Zasady

 • Jeżeli otworzysz więcej kont oszczędnościowych, to na pewno 3,5% będzie wpływać tylko na jedno z Nich i organizator uznaje to, które było najwcześniej założone.
 • Jeżeli na koncie oszczędnościowym ulokujesz więcej niż 400 000 zł, to nadwyżka podlega standardowemu oprocentowaniu od 1,1 do 1,5%.
 • Po zakończeniu promocji, zgromadzone środki zostaną objęte już standardowym oprocentowaniem (zgodnie z tabelą opłat). Chyba, że bank zdecyduje się na wznowienie akcji promocyjnej 🙂
 • Wypłaty odsetek będą widoczne do ostatniego dnia miesiąca na Twoim koncie oszczędnościowym.
 • Ważne, abyś nie dodawał do nowego konta osobistego współposiadaczy, ponieważ skończy się to anulowaniem promocji.

Dlaczego polecam Ci właśnie Konto Proste Zasady ? Niewątpliwie ma ono duże zalety, ponieważ podstawowe funkcjonalności są totalnie bezpłatne:

0 zł – otwarcie i prowadzenie konta, przy wykonaniu choć 1 płatności bezgotówkowej w miesiącu,

0 zł – za wydanie i obsługę karty debetowej,

0 zł – za wypłaty z bankomatów w całej Polsce,

0 zł – za wpłaty do wpłatomatów w banku (0,6% w innych wpłatomatach),

0 zł – za polecenia zapłaty/zlecenia stałe.

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (3)

 1. Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia (a nie miał akurat takowego pod ręką) to polecam swój kod z aktualnej III Edycji: FFAE34
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *