3,5% na koncie oszczędnościowym do 400 000 zł w Getin Banku! – edycja XV

Getin Bank wraca z atrakcyjnym oprocentowaniem konta oszczędnościowego! Aż 3,5% w skali roku „Na nowe środki” maksymalnie do kwoty 400 000 zł. Oferta dla obecnych i nowych klientów banku. Weż udział i zyskaj odsetki wpłacając pieniądze jedynie na 3 miesiące!

Kto może być uczestnikiem promocji?

Tutaj, zarówno nowi, jak i obecni klienci Getin Banku mogą stać się uczestnikami. Wystarczy, że spełnisz tylko 2 warunki:

  • po pierwsze, nie angażowałeś się w poprzednią (14) edycję promocji „Na nowe środki”. Chodzi o to, że te dwie promocje nie mogą się zazębiać,
  • po drugie, nie posiadasz/współposiadasz jednego z kont tzw. „Celowych”. Zaliczają się do tego: konto Skarbonka, czy też konta, które brały udział w promocji Family Saver.

Co więcej, jesteś nowym klientem Getin Banku w zakresie konta osobistego? Jeśli tak, to możesz zyskać jeszcze 50 zł za założenie Konta Proste Zasady.

Jak otrzymać 3,5% na koncie oszczędnościowym?

Zapisać się w promocji możesz do 13 stycznia 2019r. Aczkolwiek, okres promocyjnego oprocentowania trwa dla każdego 3 miesiące (dokładnie 92 dni). Okres ten rozpoczyna się od momentu spełnienia wszystkich zasad akcji promocyjnej. Reguły oferty nie są trudne i czasochłonne.

  • Krok I– wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji. Koniecznie, zaznacz wymagane zgody marketingowe odnośnie wysyłki oferty handlowej drogą elektroniczną. W sytuacji, gdy nie masz jeszcze konta osobistego, skorzystaj i załóż opłacalne Konto Proste Zasady. Otwórz również konto oszczędnościowe w Getin Banku.
  • Krok II– wpłać na swoje konto oszczędnościowe dowolną ilość środków, ale do sumy 400 000 zł. Pieniądze będą ulokowane na 3,5% w skali roku. Jeżeli jesteś właścicielem konta oszczędnościowego, to bank wyznaczył dzień 20 grudnia 2018r. na czas, od którego będą liczone wszystkie nadwyżki na koncie. Jeśli zaś, nie masz konta, to tym lepiej dla Ciebie. Możesz przelać całość środków z innej lokaty kapitału.

Co jeszcze jest istotne? I słów kilka o Koncie Proste Zasady

  • Jeżeli otworzysz więcej kont oszczędnościowych, to na pewno 3,5% będzie wpływać tylko na jedno z Nich i organizator uznaje to, które było najwcześniej założone.
  • Jeżeli na koncie oszczędnościowym ulokujesz więcej niż 400 000 zł, to nadwyżka podlega standardowemu oprocentowaniu od 1,1 do 1,5%.
  • Po zakończeniu promocji, zgromadzone środki zostaną objęte już standardowym oprocentowaniem (zgodnie z tabelą opłat). Chyba, że bank zdecyduje się na wznowienie akcji promocyjnej 🙂
  • Wypłaty odsetek będą widoczne do ostatniego dnia miesiąca na Twoim koncie oszczędnościowym.
  • Ważne, abyś nie dodawał do nowego konta osobistego współposiadaczy, ponieważ skończy się to anulowaniem promocji.

Dlaczego polecam Ci właśnie Konto Proste Zasady ? Niewątpliwie ma ono duże zalety, ponieważ podstawowe funkcjonalności są totalnie bezpłatne:

0 zł – otwarcie i prowadzenie konta, przy wykonaniu choć 1 płatności bezgotówkowej w miesiącu,

0 zł – za wydanie i obsługę karty debetowej,

0 zł – za wypłaty z bankomatów w całej Polsce,

0 zł – za wpłaty do wpłatomatów w banku (0,6% w innych wpłatomatach),

0 zł – za polecenia zapłaty/zlecenia stałe.

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *