3,5% przez rok do 10000 zł na koncie oszczędnościowym w Getin Banku! – edycja IV

Getin Bank ponownie wraca do promocji konta oszczędnościowego. W ofercie promocyjnej do zdobycia jest oprocentowanie 3,5% w skali roku środków do 10 000 zł. „Bonus za aktywność – edycja IV” obowiązuje przez cały rok od momentu przystąpienia do promocji. Dodatkowo, możesz zyskać 50 zł za założenie Konta Proste Zasady oraz równie wysokie oprocentowanie nowych środków aż do 400 000 zł!

Dla kogo jest dedykowana promocja?

Oferta kierowana jest do nowych, aczkolwiek też do powracających klientów Getin Banku. Chodzi o osoby, które w okresie od 11 maja 2017r. do 28 lutego 2019r. nie były właścicielami ani współwłaścicielami żadnego z kont indywidualnych w tym banku. To jest podstawą, aby dalej uczestniczyć w promocji.

Niemniej, nie jest to jedyna atrakcyjna oferta od Getin Banku! Do zdobycia jest też 3,5% w skali roku na nowe środki do 400 000 zł na koncie oszczędnościowym, a także 50 zł za otwarcie Konta Proste Zasady. Warto sprawdzić! Jeśli zaś interesuje Cię korzystna lokata kapitału, możesz założyć e-lokatę z oprocentowaniem 3,4% aż do 1 000 000 zł! Kuszące promocje.

Jak zgarnąć podwyższone oprocentowanie do 3,5%?

Na rejestrację w promocji masz czas maksymalnie do 31 maja 2019r. Aczkolwiek okres promocyjnego oprocentowania trwa przez 12 miesięcy. Co dalej?

 • Krok I – wypełnij formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie promocji. Następnie załóż Konto Proste Zasady (polecam Ci je) lub jedno z kont Noble, czyli Konto Osobiste Noble/Konto Osobiste Noble Private Banking) wraz z kontem oszczędnościowym. Nie zapomnij o wyrażeniu wymaganych zgód marketingowych na przetwarzanie danych osobowych i przesyłanie ofert handlowych. Potem, nie odwołuj ich aż do końca obowiązywania promocyjnego oprocentowania.
 • Krok II – przez 12 miesięcy zapewnij wpływy na nowo otwarte konto w kwocie minimum 1000 zł. Oczywiście nie musi być to „typowe wynagrodzenie” od pracodawcy, choć bardzo dobrze, aby tak było 🙂 Mogą to być dowolne wpływy, ale nie z kont, których jesteś posiadaczem i najlepiej z innego banku.

To już wszystko! Co jest jeszcze istotne?

Nie da się ukryć, że ta oferta jest naprawdę prosta do wykonania 🙂 Co jeszcze chciałbyś wiedzieć?

 • Jeżeli otworzysz więcej kont oszczędnościowych, to na pewno 3,5% będzie wpływać tylko na jedno z Nich. Co więcej, organizator uznaje to, które było najwcześniej założone.
 • Jeżeli na koncie oszczędnościowym ulokujesz więcej niż 10000 zł, to nadwyżka nie podlega wyższemu oprocentowaniu. Po zakończeniu promocji, zgromadzone środki zostaną objęte już standardowym oprocentowaniem (zgodnie z tabelą opłat). Chyba, że bank zdecyduje się na wznowienie akcji promocyjnej 🙂
 • Wypłaty odsetek będą widoczne do 15 dnia następnego miesiąca po spełnieniu warunku wpływów.
 • Ważne, abyś nie dodawał do nowego konta osobistego współposiadaczy, ponieważ skończy się to anulowaniem promocji.

Podsumowanie – informacje o Koncie Proste Zasady

Dlaczego polecam Ci właśnie Konto Proste Zasady? Niewątpliwie ma ono zalety, ponieważ podstawowe funkcjonalności są totalnie bezpłatne:

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta, przy wykonaniu choć 1 płatności bezgotówkowej w miesiącu,
 • 0 zł – za wydanie i obsługę karty debetowej,
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów w całej Polsce,
 • 0 zł – za wpłaty do wpłatomatach w banku (0,6% w innych wpłatomatach),
 • 0 zł – za polecenia zapłaty/zlecenia stałe.

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (2)

 1. Dla Wszystkich chętnych polecam nowy kod polecenia z najnowszej III edycji (od luty 2019), aktualny kod: 3D68T7

 2. Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia GETIN z najnowszej VI edycji (ważny do 28-02-2020), aktualny kod: 5YTDV2
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji. Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *