3,5% przez rok na koncie oszczędnościowym w Getin Banku!

Getin Bank promuje konto oszczędnościowe, oferując 3,5% w skali roku na środki do kwoty 10000 zł. Co ważne, atrakcyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez całe 12 miesięcy od przystąpienia do promocji. Możesz dodatkowo, zyskać 50 zł za założenie Konta Proste Zasady. Warto skorzystać, gdyż warunkiem jest tylko co miesięczna wpłata wynagrodzenia!

Kto może wziąć udział?

Oferta kierowana jest do nowych, aczkolwiek też do powracających klientów Getin Banku. Chodzi o osoby, które w okresie od 11 maja 2017r. do 31 sierpnia 2018r. nie były właścicielami ani współwłaścicielami żadnego z kont indywidualnych w tym banku. To jest podstawą, aby dalej uczestniczyć w promocji.

W jaki sposób zyskać podwyższone oprocentowanie do 3,5%?

Na rejestrację w promocji masz czas maksymalnie do 30 listopada 2018r. Aczkolwiek okres promocyjnego oprocentowania trwa przez 12 miesięcy, tak, jak wspominałam. Co dalej?

 • Krok I – wypełnij formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie promocji. Następnie załóż Konto Proste Zasady (polecam Ci je) lub jedno z kont Noble, czyli Konto Osobiste Noble/Konto Osobiste Noble Private Banking) wraz z kontem oszczędnościowym. Nie zapomnij o wyrażeniu wymaganych zgód marketingowych na przetwarzanie danych osobowych i przesyłanie ofert handlowych. Potem, nie odwołuj ich aż do końca obowiązywania promocyjnego oprocentowania.
 • Krok II – przez 12 miesięcy zapewnij wpływy na nowo otwarte konto w kwocie minimum 1000 zł. Oczywiście nie musi być to „typowe wynagrodzenie” od pracodawcy, choć bardzo dobrze, aby tak było 🙂 Mogą to być dowolne wpływy, ale nie z kont, których jesteś posiadaczem i najlepiej z innego banku.

>>> Weź udział w promocji i zyskaj oprocentowanie 3,5% w skali roku! <<<

To już wszystko! Co jest jeszcze istotne?

Nie da się ukryć, że ta oferta jest naprawdę prosta do wykonania 🙂 Co jeszcze chciałbyś wiedzieć?

 • Jeżeli otworzysz więcej kont oszczędnościowych, to na pewno 3,5% będzie wpływać tylko na jedno z Nich i organizator uznaje to, które było najwcześniej założone.
 • Jeżeli na koncie oszczędnościowym ulokujesz więcej niż 10000 zł, to nadwyżka nie podlega wyższemu oprocentowaniu. Po zakończeniu promocji, zgromadzone środki zostaną objęte już standardowym oprocentowaniem (zgodnie z tabelą opłat). Chyba, że bank zdecyduje się na wznowienie akcji promocyjnej 🙂
 • Wypłaty odsetek będą widoczne do 15 dnia następnego miesiąca po spełnieniu warunku wpływów.
 • Ważne, abyś nie dodawał do nowego konta osobistego współposiadaczy, ponieważ skończy się to anulowaniem promocji.

Podsumowanie – informacje o Koncie Proste Zasady

Dlaczego polecam Ci właśnie Konto Proste Zasady? Niewątpliwie ma ono zalety, ponieważ podstawowe funkcjonalności są totalnie bezpłatne:

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta, przy wykonaniu choć 1 płatności bezgotówkowej w miesiącu,
 • 0 zł – za wydanie i obsługę karty debetowej,
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów w całej Polsce,
 • 0 zł – za wpłaty do wpłatomatach w banku (0,6% w innych wpłatomatach),
 • 0 zł – za polecenia zapłaty/zlecenia stałe.

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *