350 zł w bonach do CircleK/Decathlon/Douglas/RTV Euro AGD za założenie karty kredytowej Citi Simplicity!

Citibank znów rozdaje cenne punkty w programie Priceless Specials. Teraz do zgarnięcia jest aż 21 000 punktów! Jeśli założysz darmową kartę kredytową Citi Simplicity oraz dokonasz płatności na 500 zł w miesiącu otrzymujesz punkty o wartości aż 350 zł! Możesz je zrealizować w szerokiej gamie markowych ofert, np. w CircleK, Decathlon, RTV Euro AGD i wiele innych.

Dla kogo jest promocja?

Jeśli jesteś już klientem banku, ale nie w zakresie karty kredytowej to PROMOCJA JEST DLA CIEBIE! Wymaganie, które stawia Nam bank dotyczy nie posiadania żadnej głównej karty kredytowej od 1 stycznia 2016r. Poza tym standardowe zasady Citibanku, czyli:

 • minimum 18 lat, dochód netto 1200 zł i zatrudnienie w obecnym miejscu pracy od 3 miesięcy, albo
 • minimum 18 lat, własna działalność prowadzona od 2 lat i dochód netto 2500 zł.

W jaki sposób otrzymać 21 000 punktów Priceless Specials?

Przystąpić do promocji możesz aż do 14 maja 2019r. czyli na spokojnie możesz rozważyć, czy warto. Moim zdaniem warto, jeśli bank przyzna Ci kartę, bo użytkowanie jest bezpłatne, jeśli rozsądnie z niej korzystasz, a punkty zawsze możesz korzystnie wymienić! Jak sprawdzisz na stronie programu, każde 3000 pkt Priceless Specials jest warte 50 zł do markowych sklepów, min.: stacje paliw CircleK, RTV Euro AGD, Douglas, czy Decathlon. Czyli 21 000 punktów jest warte całe 350 zł! Jak skutecznie je zdobyć?

 • Krok I – do 14 maja postaraj się zrealizować następujące czynności:
  • zarejestruj się w promocji poprzez uzupełnienie formularza na dedykowanej stronie promocji. Ważne, abyś zaznaczył konieczne zgody na: przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych oraz telefoniczne przekazywanie tych informacji;
  • doradca bankowy oddzwoni do Ciebie na wskazany nr telefonu i przeprowadzi przez całą formalność wniosku o kartę kredytową. Pamiętaj, aby tu wybrać Citi Simplicity. Podczas rozmowy konsultant da Ci znać, jaki dokument potwierdzający Twój dochód powinieneś wysłać do banku. To może być np. wyciąg z Twojego prywatnego konta;
  • wybierz sposób, w jaki chcesz zawrzeć umowę o kartę, podpisz ją i AKTYWUJ kartę.
 • Krok II – do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, wykonaj łącznie poniższe:
  • zaloguj się do platformy Citibank Online, gdzie będziesz mógł doglądać swoich finansów, kontrolować, kiedy spłacić kartę, itp., ale również sprawdzać czy już został Ci przyznany bonus 🙂
  • zarejestruj się w programie Priceless Specials wypełniając formularz, który będzie dla Ciebie dostępny po zalogowaniu do Citibank Online.
 • Krok III – przez 3 kolejne miesiące po podpisaniu umowy dokonaj jednej bądź kilku transakcji bezgotówkowych o wartości 500 zł/miesięcznie kartą, kartą dodatkową lub nośnikiem. Ważne, żebyś wiedział, że nie mogą być to przelewy z karty ani operacje zwrócone.

To już wszystko. Pozostaje czekać na premię i mieć kartę CAŁY CZAS AKTYWNĄ!

Jak wykorzystać punkty?

Łączna liczba premii w tej promocji wynosi 3, za każdy miesiąc spełniania Kroku III. Wszystkie poprzednie kroki oczywiście musisz zrealizować, aby wygrać choć jeden bonus. Każda premia to 7000 pkt. Co w sumie daje 21 000 pkt. 

W Citibank Online, jak już pisałam, w folderze „Wiadomości” otrzymasz informację o tym, że wygrałeś do końca miesiąca po spełnieniu warunków promocji. Nagrody są przyznawane za każdy miesiąc spełnienia zasad również najpóźniej do końca miesiąca, w którym dowiesz się o przyznaniu premii.

Podsumowanie

Być może zastanawiasz się nad tym, że na stronie promocji znajduje się zapis o RRSO 10,74%, czyli o oprocentowaniu odsetek w skali roku. NIE MUSISZ SIĘ TYM PRZEJMOWAĆ, jeśli będziesz korzystał z karty kredytowej rozsądnie. Jest to informacja, że jeżeli nie pokryjesz karty w okresie bezpłatnym, zostaną Ci naliczone odsetki za zwłokę. Gdy wykorzystasz od razu cały limit na karcie i będziesz przez całe 12 miesięcy ją spłacać, wtedy faktycznie ta promocja się nie opłaca. Natomiast regularne bezodsetkowe spłacanie karty (co nie jest trudne) daje Ci dużo korzyści i tych z limitu kredytowego, ale też z bonusów 🙂

 

Regulamin Promocji

Regulamin programu Priceless Specials

Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (4)

 1. Niestety to co teraz jest za 3000/6000 pkt, traktowane jest jako promocja przez MCPS. Więc po zdobyciu punktów może się zdażyć, że punkty będą warte bliżej 300 niż 350 zł.

 2. ” Dodatkowo, w porównaniu do innych ofert, okres karencji został skrócony”
  Dalej wynosi ponad 3 lata, Data 1-1-2016 uwzględnia tylko upływ czasu

 3. Jak to jest w City, jak ktoś tam jeszcze nie był nigdy – najpierw konto założyć lepiej a potem kk czy na odwrót? Chodzi o to jak korzystniej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *