3,9% na e-Lokacie do 1 000 000 zł w Getin Banku!

Getin Bank rozwiązał worek z promocjami! Tym razem, zachęca do założenia lub wpłacenia nowych środków na e-Lokatę/Lokatę. Produkt ten jest wysoko oprocentowany, bo aż 3,9% w skali roku! Możesz umieścić od 500 do 1 000 000 zł na 4 miesiące. Na prawdę warto oszczędzać 🙂

Kto może wziąć udział?

W 3 już edycji promocji „e-Lokata na Nowe Środki VII” może uczestniczyć praktycznie każdy. Nawet, jeśli już założyłeś wcześniej lokatę z podstawowym oprocentowaniem. Wówczas, po prostu otwórz nową e-Lokatę z rekordowo wysokim oprocentowaniem 3,9%. Liczą się tu nowe środki wpłacone po 25 listopada 2018r.

Jeżeli zaś, jesteś nowym klientem Getin Banku nie musisz posiadać konta, aby skorzystać z premiowanej oferty. Niemniej, jeśli jesteś i tym zainteresowany, warto wziąć udział w innej Naszej promocji konta osobistego i zyskać dodatkowo 50 zł na start 🙂 Albo w promocji konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 3,5% w skali roku do 400 000 zł.

Jak uzyskać oprocentowanie 3,9% w skali roku?

Na rejestrację w promocji nie masz dużo czasu. Okres premiowania lokaty kończy się 6 grudnia 2018r. Czyli, jeśli przystąpisz do promocji np. 6 grudnia, to rozpoczynasz okres promocyjny, który będzie trwał przez 4 miesiące.

  • Krok I – zgłoś się do promocji i wypełnij formularz na e-Lokatę on-line. WAŻNE! Zaznacz wszystkie wymagane zgody marketingowe. Bez tego, nie przejdziesz dalej.
  • Krok II – podpisz umowę o e-Lokatę z promocyjnym oprocentowaniem.
  • Krok III – w ciągu max 7 dni od podpisania umowy, opłać lokatę na podaną we wniosku sumę od 500 do 1 000 000 zł. (Pamiętaj, że MUSZĄ to być nowe środki, nie transfer z Twoich rachunków, czy oszczędności z istniejących produktów Getin Banku. Mogą to być np. pieniążki z zakończonej lokaty/konta w innym banku.) Jeśli wpłacisz wyższą kwotę, bank ulokuje Twoje środki na 2 lokatach:
    • pierwsza do sumy 1 000 000 zł – z oprocentowaniem 3,9%
    • druga na kwotę z nadwyżki – z oprocentowaniem standardowym 1,55%.

>>> Weź udział w promocji i zyskaj 3,9% na e-Lokacie w Getin Banku! <<<

Co jeszcze warto wiedzieć?

Lokatę możesz w każdej chwili rozwiązać, nie czekając do jej zakończenia i NIE UTRACISZ odsetek! Wtedy, bank wyliczy Ci odsetki według obowiązującego oprocentowania z dnia rozpoczęcia e-Lokaty.

  • Możesz posiadać tylko jedną e-Lokatę z bonusowym oprocentowaniem.
  • Jeżeli posiadasz lokatę wspólną, warunek zgód marketingowych konieczny jest do spełnienia tylko przez jedną osobę (czyli przez Ciebie).

 

Regulamin Promocji

Karta Produktu e-Lokata

Tabela Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *