400 zł do Allegro za założenie karty kredytowej Mastercard w BGŻ BNP Paribas!

Wystartowała kolejna edycja programu mamBONUS w BGŻ BNP Paribas. Nagrodą jest aż 400 zł do wydania na Allegro.pl! Załóż kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold, dokonaj kilku płatności bezgotówkowych kartą w ciągu 4 miesięcy i bonus będzie Twój! Uwaga, Promocja ograniczoną pulą 4000 rejestracji.

Dla kogo jest dedykowana promocja?

Udział w kolejnej edycji mamBONUS mogą wziąć osoby, które od 18 miesięcy nie posiadają żadnej karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas. Promocja obowiązuje od 1 lutego 2019r., więc nie powinieneś posiadać karty przynajmniej od 1 sierpnia 2017r. Aczkolwiek, właściciele innych produktów bankowych jak najbardziej mogą skorzystać z promocji.

Jak zyskać 400 w bonach do Allegro?

Nagroda jest atrakcyjna, a pula bonusów ograniczona, ponieważ tylko 4000 sztuk do rozdania. Na udział masz czas do 31 marca 2019r. Warto się jednak pospieszyć, bo oferta może zakończyć się wcześniej, jeśli wyczerpie się limit nagród. Jak to zrobić?

  • Krok I – wypełnij formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie promocji. Następnie, złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold (do wyboru) w programie mamBONUS. Rejestracja w tym programie jest kluczowa! Tutaj, podajesz identyfikator klienta (znajdziesz go na wyciągu lub poda Ci go konsultant Centrum Telefonicznego BGŻ BNP Paribas) oraz 8 pierwszych cyfr z PESELu.
  • Krok II – następnie, bank przeanalizuje Twoje zgłoszenie i w niedługim czasie wyda decyzję o przyznaniu Ci karty kredytowej. Później, prześlą Ci umowę o kartę do podpisania. Pamiętaj, nie rozwiązuj jej do momentu zakończenia promocji, czyli przynajmniej do 31 marca.
  • Krok III – przez okres 4 kolejnych miesięcy od daty zawarcia umowy o kartę musisz spełnić warunek płatności bezgotówkowych. Tutaj pełna dowolność 🙂 Możesz ich dokonywać przez Internet, w placówkach handlowo-usługowych, przelewem z rachunku karty, a nawet wypłacać z jakiegokolwiek bankomatu. Ważne, abyś wydał min. 1000 zł/miesięcznie, nie dokonywał transakcji między swoimi rachunkami i nie korzystał z karty dodatkowej wydawanej do karty głównej kredytowej! 

I to tyle! Jak widzisz, wymagania nie są wygórowane, więc warto przystąpić do akcji już teraz.

Co dalej?

Jeżeli spełnisz warunki oferty masz szansę zgarnąć łącznie aż 400 zł! Dlaczego? Otóż, za każdy miesiąc organizator przewiduje nagrodę w kwocie 100 zł. Kryterium transakcji bezgotówkowych powinieneś zrealizować w okresie 4 miesięcy od podpisania umowy o kartę, co daje 400 zł. Warunek ten nie jest trudny do wykonania, ale jeśli z jakiegoś powodu nie dasz rady w danym miesięcu go spełnić, nic się nie stanie. Nadal masz szansę ubiegać się o premie za kolejne miesiace 🙂

Bonus w formie karty podarunkowej do Allegro otrzymasz po spełnieniu wszystkich warunków oferty. Za każdy miesiąc dostaniesz powiadomienie na stronie mambonus.pl  o wygranej w ciągu maksymalnie 7 dni po zakończeniu się miesiąca, za który otrzymasz premię. Co ważne, organizator powiadomi wcześniej wszystkich uczestników o wyczerpaniu się puli nagród na stronie mambonus.pl/regulaminy.

Podsumowanie

Parę przydatnych informacji o karcie Mastercard:

  • 0 zł – wydanie karty,
  • 0 zł – za korzystanie w karty w pierwszym roku użytkowania (tak na prawdę po roku można ją zamknąć) i wydaniu z karty min. 500 zł w przeciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych, w przeciwnym wypadku 72 zł (150 zł Mastercard Gold),
  • 3,5 zł – wypłata z bankomatu w oddziale banku w kraju i za granicą w bankomatach z grupy BNP Paribas,
  • 4,9% min. 10 zł – wypłata z pozostałych bankomatów w kraju i za granicą,
  • 4,9% min. 10 zł – przelew z rachunku karty,
  • RRSO 14,29% – płatne po okresie BEZODSETKOWYM, który wynosi w sumie 56 dni od rozpoczęcia korzystania z płatności kartą, czyli 26 dni od dnia otrzymania wyciągu z banku.

Reasumując, warto korzystać z transakcji bezgotówkowych, ponieważ wtedy nie ponosimy żadnych kosztów w pierwszym roku użytkowania.

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

 

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *