400 zł do wydania w sklepie morele.net za kartę kredytową Citibanku

Współpraca banku ze sklepem jeszcze nigdy nie była taka owocna! Teraz, dzięki kooperacji Citibanku i sklepu morele.net możesz dwukrotnie skorzystać! Po pierwsze, możesz założyć zupełnie bezpłatnie kartę kredytową, na bardzo przejrzystych i korzystnych warunkach, a po drugie, odebrać bon na zakupy w wysokości 400 zł. Uwielbiam takie oferty, w których nic nie tracę, a podwójnie zyskuję.

Warunki otrzymania bonu…

… są właściwie takie, jak te, które trzeba spełnić, żeby założyć kartę kredytową. Jeżeli chcesz to zrobić, należy pamiętać, że taka karta, to w rzeczywistości mini kredyt (tylko że pozbawiony dodatkowych opłat, kiedy jest spłacana regularnie i w odpowiednim terminie). Dlatego musisz przede wszystkim spełnić te wymagania:

  • musisz mieć min. 21 lat;
  • Twoje comiesięczne dochody muszą wynosić co najmniej 1200 zł netto;
  • musisz być zatrudniony w swoim miejscu pracy od przynajmniej 3 miesięcy.

A w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej:

  • musisz mieć min. 21 lat;
  • Twoja działalność musi być prowadzona od 2 lat.

Dodatkowym warunkiem jest to, że od 1 stycznia 2015 nie posiadasz głównej karty kredytowej w Citibanku (jeżeli posiadałeś w tym banku kartę dodatkową, np. do karty małżonka, nadal możesz wziąć udział w promocji). Wynika to z tego, że bankowi zależy na nowych albo powracających klientach.

>>> Weź udział w promocji już teraz! <<<

Warunki spełnione, co teraz?

Teraz wszystko już jest banalnie proste: odwiedź stronę stworzoną specjalnie dla tej promocji i wypełnij formularz (musisz to zrobić do 31 grudnia 2017 roku). Kiedy już to zrobisz, poczekaj na pozytywną odpowiedź od banku. Chwilę później dostaniesz umowę, po czym w skrzynce znajdziesz swoją nową, bezpłatną kartę kredytową. Od tego momentu możesz z niej korzystać do woli, przy okazji zdobywając bon na 400 zł do wydania w sklepie morele.net.

Kiedy będziesz miał kartę, musisz wykonać zaledwie dwie czynności, żeby dostać swój bon:

Informacja o bonie pojawi się w systemie bankowości internetowej najpóźniej ostatniego dnia kolejnego miesiąca po wypełnieniu warunków promocji. Czyli np.:

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

podpisanie umowy

jednokrotne zalogowanie do serwisu bankowości internetowej albo mobilnej

wydanie min. 1000 zł za pomocą karty

otrzymanie bonu

 

Brzmi zbyt pięknie, żeby było prawdziwe

Otóż nie! Musisz jedynie pamiętać, żeby terminowo spłacać kartę kredytową, jeżeli nie chcesz narazić się na dodatkowe opłaty. Ponadto, podczas rozmowy z pracownikiem banku warto zaznaczyć, że nie chcesz żadnych dodatków do karty, które również mogą generować koszty. Sama karta Citi Simplicity jest bardzo korzystna, bo zupełnie bezpłatna. Oprócz tego dostaniesz bon na zakupy w sklepie morele.net za 400 zł. Zakupy musisz zrobić do 31 sierpnia 2018 roku. Pamiętaj o tym, bo inaczej możesz stracić fajną okazję.

Regulamin Promocji <<<

Tabela Opłat i Prowizji <<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *