400 zł za założenie karty kredytowej Citi Simplicity w Citibanku!

Kolejna akcja promocyjna od Citibanku! Tym razem za uruchomienie DARMOWEJ karty Citi Simplicity otrzymujesz do 400 zł w formie cashbacku do wydania na co tylko chcesz 🙂 Jedynie co powinieneś zrobić, to wykonać 10 transakcji i wydać 2000 zł przez okres 2 miesięcy.

Dla kogo jest promocja?

Omawiana oferta Citibanku jest przeznaczona dla NOWYCH klientów, czyli tych, którzy od 1 czerwca 2015r. nie są właścicielami żadnej karty kredytowej w Citi. Ponadto, trzeba:

 • mieć min. 18 lat, dochód netto min. 1200 zł i zatrudnienie od 3 miesięcy, albo
 • mieć min. 18 lat, dochód netto 2500 zł i działalność od 2 lat.

Jak zdobyć do 400 zł w gotówce?

Termin rejestracji w promocji mija 13 września 2018r., czyli masz jeszcze trochę czasu 🙂 Pokrótce przedstawię Ci jak należy realizować reguły organizatora, żeby zgarnąć bonus.

 • Krok I – do końca czasu trwania promocji – 13 września:
  • wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie promocji.
  • poczekaj aż oddzwoni do Ciebie przedstawiciel z banku i przeprowadzi przez wszystkie etapy procesu składania wniosku o kartę. Wybierz Citi Simplicity ze względu na to, że jest po prostu BEZPŁATNA. Powiadomi Cię on również o konieczności przesłania odpowiedniego dokumentu potwierdzającego Twój dochód.
  • zawrzyj umowę z bankiem kartę kredytową i kartę dodatkową. Przesłana zostanie kurierem.
 • Krok II – do dwóch miesięcy od miesiąca, w którym podpiszesz umowę:
  • zaloguj się do platformy Citibank Online lub aplikacji Citi Mobile. Warto korzystać z tych usług, ponieważ możesz monitorować transakcje i otrzymywać wiadomości np. o tym, czy wygrałeś bonus 🙂
  • dokonaj po 5 płatności bezgotówkowych kartą/kartą dodatkową/nośnikiem zbliżeniowym miesięcznie. Pamiętaj, że nie mogą to być przelewy z rachunku karty, ani transakcje zwrócone.
 • Krok III – również do dwóch miesięcy od podpisania umowy zrealizuj transakcje bezgotówkowe o wartości co najmniej 2000 zł. I tutaj też nie mogą to być przelewy z karty ani płatności zwrócone.

To już koniec wymagań. Teraz już tylko czekaj na premię!

Jakie są szczegóły bonusu?

Nagroda w tej ofercie dzieli się na 2 części. Pierwsza, dotyczy wykonania przez Ciebie kroku I i II. Jak spełnisz te warunki dostajesz 300 zł. Czyli tutaj nie ważna jest kwota, na jaką dokonasz transakcji bezgotówkowych, liczy się ilość (min. 10). Druga zaś, to zrealizowanie wszystkich kroków. W tym przypadku zwracaj uwagę na sumy wydane w sklepach. Wygrywasz dodatkowe 100 zł. Informacje o przyznaniu Ci bonusu, tak, jak pisałam bank prześle Ci w Citibank Online („Wiadomości”) do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki. A o kwocie dowiesz się z wyciągu z rachunku karty. Jeśli będziesz spłacał kartę terminowo (w okresie bezodsetkowym) bonus będzie nadpłatą na Twoim saldzie lub spłatą części zobowiązań 🙂

Podsumowanie

Pewnie zastanawia Cię fakt, że na stronie promocji znajduje się zapis o RRSO 10,74%, czyli o oprocentowaniu odsetek w skali roku. NIE MUSISZ SIĘ TYM PRZEJMOWAĆ, jeśli będziesz korzystał z karty kredytowej rozsądnie. Jest to informacja, że jeżeli nie pokryjesz karty w okresie bezpłatnym, zostaną Ci naliczone odsetki za zwłokę. Gdy wykorzystasz od razu cały limit na karcie i będziesz przez całe 12 miesięcy ją spłacać, wtedy faktycznie ta promocja się nie opłaca. Natomiast regularne bezodsetkowe spłacanie karty (co nie jest trudne) daje Ci dużo korzyści i tych z limitu kredytowego, ale też z bonusów 🙂

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *