6 miesięcy darmowego treningu z OK System od BGŻ BNP Paribas!

Dziś wystartowała hitowa promocja od BGŻ BNP Paribas. Wraca DARMOWY karnet na siłownię z pakietem OK System, tym razem aż na 6 miesięcy! Załóż bezpłatne Konto Optymalne, zapewnij wpływ, płatności bezgotówkowe i mobilne, a bonus wpadnie w Twoje ręce! Warto podjąć szybką decyzję, bo obowiązuje pula 1500 zgłoszeń.

Kto może skorzystać z promocji?

Organizator stawia na aktywnych. W promocji mogą wziąć udział osoby, które są nowym klientem banku, czyli od 24 miesięcy nie możesz posiadać ani współposiadać żadnego konta w BGŻ BNP Paribas. Również konta oszczędnościowego. Warto zaznaczyć, że tutaj obowiązuje pula uczestników. Maksymalna liczba osób zarejestrowanych w promocji to 1500.

W jaki sposób wygrać karnet OK System na 6 miesięcy?

Na decyzję masz czas 15 marca 2019r., ale jest ograniczona pula, więc warto się spieszyć. Co zrobić, żeby wygrać?

  • Krok I – początkowo, wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji. Pamiętaj, aby zaznaczyć wymagane przez organizatora zgody marketingowe, Regulamin oraz upoważnienie dla firmy odpowiedzialnej za nagrody do ujawnienia tajemnicy bankowej. W ten sposób będą mogli sprawdzić, czy spełniłeś warunki promocji.
  • Krok II – następnie, zawnioskuj o Konto Optymalne i podpisz umowę o konto wraz z kartą debetową do 29 marca 2019r. Nie rozwiązuj jej do końca wydania ostatniej premii, czyli przynajmniej do 30 listopada 2019r.
  • Krok III – przez okres 6 miesięcy (od kwietnia do września) po miesiącu, w którym przystąpiłeś do promocji dokonaj 3 czynności:
    • zrealizuj jedną/kilka transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 200 zł/miesięcznie,
    • wykonaj przynajmniej 1 przelew poprzez aplikację GOmobile/miesięcznie,
    • zapewnij jeden/kilka wpływów na łączną sumę min. 1000 zł/miesięcznie.

I to już wszystko!

Co dalej?

Tak, jak wspominałam w tej promocji do wygrania jest 6 nagród. Teraz przedstawię Ci jak wygląda realizowanie premii na przykładzie. Jeśli zarejestrowałeś się w promocji jeszcze w lutym. Podpisałeś umowę w marcu i spełniłeś wszystkie warunki w pierwszym miesiącu (kwietniu), to do 20 maja 2019r. zostanie Ci przyznany karnet. Dowiesz się o tym poprzez wiadomość SMS na nr, który podasz w formularzu rejestracyjnym. Karnet będzie wówczas ważny od czerwca na cały miesiąc. Obowiązuje Cię 2 wejścia na siłownię w tygodniu. Podobnie będzie się przedstawiało w kolejnych miesiącach:

O czym jeszcze warto wspomnieć? Musisz założyć konto użytkownika karnetu OK System do 28 maja 2019r. W tej platformie będziesz podawał każdorazowo kod karnetu, aby siłownię mieć za DARMO. Następne kody również otrzymasz SMSowo po wypełnieniu kroków na kolejne 2 miesiące użytkowania.

Podsumowanie – informacje o koncie

Prowadzenie Konta Optymalnego jest za „0” oraz bezwarunkowo obsługa karty debetowej. Niemniej, tutaj płacimy za wypłaty z bankomatów w Polsce (5 zł) i za granicą (10 zł) oprócz tych z grupy BGŻ BNP Paribas i Planet Cash.

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *