Kiedy banki oferują bony rabatowe na zakupy, często klientom opłaca się spełnić warunki promocji, by otrzymać voucher do sklepu. Nasza strona Bonusiak nie jest co prawda znana jako strona z bonami, jednak bony zniżkowe stanowią ważną część ofert bankowych, które Wam przybliżamy. Co trzeba zrobić, żeby dostać bon rabatowy od banku? Czasem wystarczy założyć konto, innym razem wyrobić kartę lub dokonać płatności online. Zasady są różne, a nagrody ciekawe. Promocje okazują się korzystne zarówno dla klientów banków, jak też dla osób bez konta. Śledź Bonusiaka i odbieraj bony na zakupy w ulubionych sklepach.

15000 punktów Priceless Specials za założenie karty kredytowej Citi Simplicity!

Bony / Voucher Citibank handlowy Citibank handlowy Kart kredytowych Promocje bankowe Promocje kredytowe Zarabiaj na bankach Więcej

Teraz z Citibankiem możesz zgarnąć punkty w programie Priceless Specials! Aż 15000 punktów do wygrania za założenie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity oraz zrealizowanie kilku transakcji bezgotówkowych przez 3 miesiące. Wymień punkty za ciekawe nagrody lub gotówkę!

0 Komentarzy

300 zł do Biedronki za założenie karty kredytowej Mastercard w BGŻ BNP Paribas!

BGŻ BNP Paribas Bony / Voucher Kart kredytowych Promocje bankowe Promocje kredytowe Zarabiaj na bankach Więcej

W kolejnej edycji mamBONUS BGŻ BNP Paribas ma dla Ciebie voucher w wysokości 300 zł do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka! Wiem, że uwielbiacie tego typu promocje, dlatego spieszę z wyjaśnieniem, jak je zgarnąć 🙂 Należy założyć korzystną kartę kredytową Mastercard Gold lub Mastercard Standard. Do wyboru. Następnie, dokonać płatności bezgotówkowych przez okres 6 miesięcy i bon jest Twój!

1 Komentarz

Bony rabatowe od banków – fikcja czy rzeczywistość?

Specjaliści od promocji bankowości, czyli nasza skromna ekipa Bonusiak, ma dla Was coś wyjątkowego – bon do sklepu – brzmi kusząco? Otóż, banki obsługujące klientów z całej Polski, raz na jakiś czas ogłaszają promocje, w ramach których można otrzymać bony promocyjne do sklepów. Wśród takich kampanii rozdawane były już bony do sklepów sieci Biedronka, Decathlon czy H&M, jak i do sieci sklepów sportowych CityFit, Martes Sport oraz m. in. do perfumerii Douglas. Voucher na zakupy można było otrzymać za płatności kartą lub inne operacje bezgotówkowe z użyciem np. bankowości internetowej, a nawet za samo założenie konta w określonym banku. Taki bon promocyjny upoważnia posiadacza do zrobienia zakupów za daną kwotę we wskazanej sieci sklepów. To nie fikcja, banki naprawdę oferują bony za zakupy opłacone kartą i nie tylko. Na naszej stronie Bonusiak opisujemy, jak zdobyć od banku bon promocyjny lub voucher do sklepu. Poznaj warunki promocji i weź w niej udział, a potem zaproś znajomych, niech oni również odbiorą swoje bony na zakupy. Zapraszamy do lektury!