Kiedy banki oferują bony rabatowe na zakupy, często klientom opłaca się spełnić warunki promocji, by otrzymać voucher do sklepu. Nasza strona Bonusiak nie jest co prawda znana jako strona z bonami, jednak bony zniżkowe stanowią ważną część ofert bankowych, które Wam przybliżamy. Co trzeba zrobić, żeby dostać bon rabatowy od banku? Czasem wystarczy założyć konto, innym razem wyrobić kartę lub dokonać płatności online. Zasady są różne, a nagrody ciekawe. Promocje okazują się korzystne zarówno dla klientów banków, jak też dla osób bez konta. Śledź Bonusiaka i odbieraj bony na zakupy w ulubionych sklepach.

Kumulacja! Aż 550 zł za założenie i polecanie eKonta w mBanku!

Bony / Voucher mBank Promocje bankowe Promocje kont bankowych Zarabiaj na bankach Więcej

Dawno nie było takiej promocji! Do zdobycia jest w kumulacji 550 zł za otwarcie, aktywne korzystanie i polecanie eKonta w mBanku. Promocja łączona dzieli się na 2 mniejsze akcje: „eKonto z premią – IV edycja”, w której możesz zgarnąć 150 zł w gotówce oraz „Twoje Konto z Bonusem i Premią”, gdzie otrzymasz max 400 zł, w tym 50 zł w bonie do Biedronki. Warunki są proste, niemniej trzeba trzymać się terminów, aby nic nie przeoczyć 🙂

7 komentarzy

350 zł w bonach do CircleK/Decathlon/Douglas/RTV Euro AGD za założenie karty kredytowej Citi Simplicity!

Bony / Voucher Citibank handlowy Citibank handlowy Kart kredytowych Promocje bankowe Promocje kredytowe Zarabiaj na bankach Więcej

Citibank znów rozdaje cenne punkty w programie Priceless Specials. Teraz do zgarnięcia jest aż 21 000 punktów! Jeśli założysz darmową kartę kredytową Citi Simplicity oraz dokonasz płatności na 500 zł w miesiącu otrzymujesz punkty o wartości aż 350 zł! Możesz je zrealizować w szerokiej gamie markowych ofert, np. w CircleK, Decathlon, RTV Euro AGD i wiele innych.

4 komentarze

400 zł do Allegro za założenie karty kredytowej Mastercard w BGŻ BNP Paribas!

BGŻ BNP Paribas Bony / Voucher Kart kredytowych Promocje bankowe Promocje kredytowe Zarabiaj na bankach Więcej

Wystartowała kolejna edycja programu mamBONUS w BGŻ BNP Paribas. Nagrodą jest aż 400 zł do wydania na Allegro.pl! Załóż kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold, dokonaj kilku płatności bezgotówkowych kartą w ciągu 4 miesięcy i bonus będzie Twój! Uwaga, Promocja ograniczoną pulą 4000 rejestracji.

3 komentarze

Bony rabatowe od banków – fikcja czy rzeczywistość?

Specjaliści od promocji bankowości, czyli nasza skromna ekipa Bonusiak, ma dla Was coś wyjątkowego – bon do sklepu – brzmi kusząco? Otóż, banki obsługujące klientów z całej Polski, raz na jakiś czas ogłaszają promocje, w ramach których można otrzymać bony promocyjne do sklepów. Wśród takich kampanii rozdawane były już bony do sklepów sieci Biedronka, Decathlon czy H&M, jak i do sieci sklepów sportowych CityFit, Martes Sport oraz m. in. do perfumerii Douglas. Voucher na zakupy można było otrzymać za płatności kartą lub inne operacje bezgotówkowe z użyciem np. bankowości internetowej, a nawet za samo założenie konta w określonym banku. Taki bon promocyjny upoważnia posiadacza do zrobienia zakupów za daną kwotę we wskazanej sieci sklepów. To nie fikcja, banki naprawdę oferują bony za zakupy opłacone kartą i nie tylko. Na naszej stronie Bonusiak opisujemy, jak zdobyć od banku bon promocyjny lub voucher do sklepu. Poznaj warunki promocji i weź w niej udział, a potem zaproś znajomych, niech oni również odbiorą swoje bony na zakupy. Zapraszamy do lektury!