Dlaczego warto?

Obecnie, jak wiesz jest duża konkurencja na rynku bankowości w Polsce, dlatego banki prześcigają się w pomysłach na zdobycie nowego klienta. Promocje bankowe są właśnie jednym z najskuteczniejszych środków na to. Zwykle są to na prawdę korzystne bonusy, które nie zawsze, a nawet rzadko są związane z produktami typowo bankowymi. Często są to:

  • vouchery na określoną kwotę pieniędzy do wydania w serwisach internetowych (allegro.pl, oleole.pl, morele.net, itp.) lub sieciówkach typu Rossmann, H&M, czy nawet Biedronka,
  • darmowe bilety do kina,
  • gadżety np. smartfony, tablety, itp.
  • kolacje dla dwojga w renomowanych restauracjach w całej Polsce,
  • czy po prostu gotówka i to nie mała 🙂

Aby dowiedzieć się więcej o aktualnych bonusach, zapraszamy do zapoznania się z artykułami tutaj.

Ty zyskujesz i my zyskujemy!

Dlaczego zdecydowaliśmy się na prowadzenia tego bloga? Z prostej przyczyny. Mamy już doświadczenie w pośredniej współpracy z bankami i wiemy na czym polegają ich oferty. Na blogu przedstawiamy, jak krok po kroku zdobyć bonus, bez owijania w bawełnę i stosowania zagmatwanych wyrażeń prawno-bankowych. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że w bardzo prosty sposób można dużo zyskać za tak niewiele.

Na przykład, otwierając DARMOWE konto indywidualne możesz otrzymać wysoko oprocentowaną lokatę, co w tych czasach jest wyjątkiem, albo 300 zł do Biedronki. Wówczas jedynym ograniczeniem dla Ciebie jest czas (zwykle promocje nie trwają długo lub okazje rozchodzą się mgnieniu oka), ewentualnie jesteś już klientem banku w tym zakresie (czyli masz już konto). Często zdarzają się oferty, gdzie możesz zamknąć dotychczasowy produkt (w tym wypadku konto) i założyć nowe jako nowy klient, wtedy zarabiasz!

Zastanawiasz się co my z tego mamy? Otóż, również zarabiamy, gdy korzystasz z promocji za Naszym pośrednictwem. Ty nic nie płacisz za informacje (nic nie tracisz), więc możesz tylko zyskać.

Dlatego zachęcamy Cię do śledzenia BONUSIAKA! Rozwijaj się i bądź na bieżąco w promocjach bankowych, a najlepiej polub Nas na Facebooku lub zapisz się do Newslettera. Wtedy nic nowego Cię nie ominie 🙂