Do 140 zł za otwarcie konta Direct lub Mobi w ING Banku Śląskim! – kolejna edycja

ING Bank Śląski wraca z promocją kont indywidualnych. Oferta dotyczy Konta Direct po 26 roku życia, albo Konta Mobi, jeśli jesteś w wieku do 26 lat. Załóż jedno z tych kont + konto oszczędnościowe, aktywnie korzystaj, a bonus w kwocie 140 zł będzie Twój!

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja dla osób po 26 roku życia, ma na celu zmotywowanie NOWYCH klientów do otwarcia konta Direct w ING Banku Śląskim. Aczkolwiek, gdy jesteś w wieku 18-26 lat, kwalifikujesz się do promocji konta Mobi. Za NOWYCH klientów są uważani Ci, którzy nie byli właścicielami ani współwłaścicielami żadnego z kont osobistych, czyli: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student ani Mobi w okresie od 28 lutego 2017r. do 31 grudnia 2018r. Jeśli spełniasz warunki zapraszam do udziału 🙂

Jak otrzymać do 140 zł w gotówce?

Na zgłoszenie się do tej akcji promocyjnej masz czas do 31 marca 2019r. Natomiast okres promocji dla klientów powyżej 26 lat mija 10 lipca 2019r., a dla młodszych 15 maja 2019r. Co po kolei należy wykonać?

 • Krok I – do końca marca wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji i otwórz konto Direct, albo Mobi, a do jednego z nich konto oszczędnościowe.
 • Krok II (dla osób powyżej 26 roku życia) – do 30 czerwca 2019r. powinieneś spełnić poniższe warunki w zależności od premii, jaką możesz uzyskać:
  • dokonaj transakcji bezgotówkowych kartą do konta lub BLIKiem na kwotę min. 1000 zł. Nie uwzględnia się wypłat z bankomatów i płatności anulowanych. Za to masz gwarantowane 100 zł.
  • spełnij warunek płatności 1000 zł oraz:
   • dokonaj co najmniej 3 transakcji bez użycia gotówki drogą internetową na dowolną kwotę,
   • albo zapewnij chociaż jedną wpłatę na min. 1000 zł na nowe konto. Przy czym, nie może to być wpłata z oddziału banku, wpłatomatu ani przelew z innego rachunku, którego jesteś właścicielem. Za to zgarniesz 120 zł.
  • a jeżeli spełnisz warunek płatności 1000 zł i 3 transakcji na na dowolną kwotę oraz dostaniesz wynagrodzenie/wpłatę na 1000 zł, to otrzymasz aż 140 zł.
 • Krok II (dla osób 18-26 lat) – tutaj, także jest podział na „wielkość” nagrody, więc do 30 kwietnia 2019r.:
  • wykonaj co najmniej 10 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem. Nie mogą one zostać anulowane, ani zwrócone. Wówczas zyskasz 100 zł.
  • dokonaj 3 transakcji BLIK robiąc zakupy przez Internet. Nie uwzględnia się wypłat z bankomatów i płatności anulowanych, albo zrealizuj min. 2 przelewy na telefon BLIK na 2 różne numery telefonów, na kwotę min. 5 zł za każdy.  Za to zgarniesz 120 zł.
  • wykonaj wszystkie czynności z poprzedniego podpunktu i otrzymaj aż 140 zł!

To już wszystko!

Teraz tylko musisz pamiętać, aby Twoje nowe konto było aktywne do momentu zakończenia promocji, czyli 10 lipca 2019r. – osoby starsze niż 26 lat i 15 maja 2019r. – osoby młodsze. W tym czasie zostanie Ci przesłana na konto oszczędnościowe nagroda. Na jakie konto, jeśli masz ich kilka? Otóż na konto oszczędnościowe, które zostało otwarte najwcześniej.

Podsumowanie – informacje o koncie

Prowadzenie konta Direct  i Mobi jest darmowe. Płatna jest jedynie karta debetowa (7 zł miesięcznie). Jednak dokonanie płatności bezgotówkowych na kwotę minimum 300 zł czyni użytkowanie karty bezpłatne. W przypadku ludzi młodych warunki są mniej restrykcyjne i wystarczy wydać tylko 200 zł miesięcznie. Wypłata gotówki z bankomatów ING i Planet Cash jest bezpłatna. Za pobranie pieniędzy z innych bankomatów zapłacimy 2,5 zł (pierwsza wypłata w miesiącu jest darmowa).

Wybór należy do Ciebie 🙂 Więcej szczegółów w dokumentach poniżej.

 

Regulamin Promocji Konta Direct

Regulamin Promocji Konta Mobi

Tabela Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *