Do 140 zł za założenie konta Direct/Komfort w ING Banku Śląskim!

Po raz kolejny wystartowała promocja w ING Banku Śląskim, w której zyskujesz do 140 zł w gotówce za otwarcie i aktywne użytkowanie jednego z dwóch kont z Lwem do wyboru – Direct lub Komfort. Dodatkowo, należy założyć konto oszczędnościowe i dokonać kilku płatności bezgotówkowych i bonus będzie Twój!

Dla kogo jest promocja?

Promocja ma na celu zmotywowanie NOWYCH klientów do otwarcia konta Direct lub Komfort w ING Banku Śląskim. Za NOWYCH klientów są uważani Ci, którzy nie byli właścicielami ani współwłaścicielami żadnego z kont osobistych, czyli: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student ani Mobi w okresie od 28 lutego 2017r. do 31 lipca 2018r. Jeśli spełniasz warunki zapraszam do udziału 🙂

Jak otrzymać 140 zł w gotówce?

Na zgłoszenie się do tej akcji promocyjnej masz czas do 31 października 2018r. Natomiast okres promocji mija 8 kwietnia 2019r. Co po kolei należy wykonać?

  • Krok I – do końca października wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji i otwórz konto Direct lub Komfort, a do jednego z nich konto oszczędnościowe.
  • Krok II – do 28 lutego 2019r. powinieneś spełnić poniższe warunki w zależności od premii, jaką chcesz uzyskać:
    • dokonaj transakcji bezgotówkowych kartą do konta lub BLIKiem na kwotę min. 1000 zł. Nie uwzględnia się wypłat z bankomatów i płatności anulowanych. Za to masz gwarantowane 100 zł.
    • dokonaj co najmniej 3 transakcji bez użycia gotówki drogą internetową na min. 1000 złalbo zapewnij chociaż jedną wpłatę na min. 1000 zł na nowe konto. Przy czym, nie może to być wpłata z oddziału banku, wpłatomatu ani przelew z innego rachunku, którego jesteś właścicielem. Za to zgarniesz 120 zł.
    • a jeżeli spełnisz warunek 3 transakcji na kwotę min. 1000 zł oraz dostaniesz wynagrodzenie też na tą sumę, to otrzymasz aż 140 zł.

>>> Weź udział w promocji i wygraj do 140 zł w gotówce! <<<

To już wszystko!

Teraz tylko musisz pamiętać, aby Twoje nowe konto było aktywne do momentu zakończenia promocji, czyli 8 kwietnia 2019r. W tym czasie zostanie Ci przesłana na konto oszczędnościowe nagroda. Na jakie konto, jeśli masz ich kilka? Otóż na konto oszczędnościowe, które zostało otwarte najwcześniej.

Podsumowanie – informacje o koncie

Prowadzenie konta Direct jest darmowe. Płatna jest jedynie karta debetowa (7 zł miesięcznie). Jednak dokonanie płatności bezgotówkowych na kwotę minimum 300 zł czyni użytkowanie karty bezpłatne. W przypadku ludzi młodych warunki są mniej restrykcyjne i wystarczy wydać tylko 200 zł miesięcznie. Wypłata gotówki z bankomatów ING i Planet Cash jest bezpłatna. Za pobranie pieniędzy z innych bankomatów zapłacimy 2,5 zł (pierwsza wypłata w miesiącu jest darmowa).

Konto Komfort jest płatne w wysokości 6 zł w miesiącu otwarcia konta i przez kolejne 3 miesiące, potem 12 zł. Karta debetowa jest darmowa. Za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce nie zapłacisz ani grosza.

Wybór należy do Ciebie 🙂 Więcej szczegółów w dokumentach poniżej.

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *