Do 150 zł do H&M za założenie Konta Optymalnego/Maksymalnego w BGŻ BNP Paribas!

Właśnie wystartowała nowa promocja od BGŻ BNP Paribas, gdzie do wygrania jest w sumie 150 zł w formie e-kart do sieci H&M. Premia będzie Twoja, jeśli otworzysz jedno z dwóch korzystnych kont: Optymalne, bądź Maksymalne. Zdecyduj, które bardziej pasuje do Ciebie i aktywnie się nim posługuj.

Kto może wziąć udział w promocji?

Organizator stawia tutaj na ludzi młodych. W promocji mogą wziąć udział jedynie osoby, które do 18 listopada 2018r. nie ukończą 26 lat. Ponadto, trzeba być nowym klientem banku, czyli od 15 miesięcy nie możesz posiadać ani współposiadać żadnego konta w BGŻ BNP Paribas. Również konta oszczędnościowego. Warto zaznaczyć, że tutaj obowiązuje pula uczestników. Maksymalna liczba osób zarejestrowanych w promocji nie przekracza 1500.

Dodatkowo, BGŻ BNP Paribas ma jeszcze inną ofertę dla Ciebie – aż 200 zł do IKEA z kartą kredytową Mastercard! Tutaj wszyscy mogą uczestnicy, nawet Ci co mają ponad 26 lat. Łącznie z omawianą promocją, możesz posiąść aż 350 zł 🙂

Jak otrzymać 150 zł do sklepów H&M?

Oferta jest kusząca, a czasu nie zostało dużo, ponieważ mamy bardzo ograniczoną pulę. Zarejestrować się możesz do 18 listopada 2018r. Bon na kwotę 150 zł zgarniesz, gdy będziesz stosował się do poniższych wytycznych:

  • Krok I – w pierwszej kolejności, wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji i zgłoś swój udział. Pamiętaj, aby zaznaczyć wymagane przez organizatora zgody marketingowe, regulamin oraz upoważnienie dla firmy odpowiedzialnej za nagrody do ujawnienia tajemnicy bankowej. W ten sposób będą mogli sprawdzić, czy spełniłeś warunki promocji.
  • Krok II – następnie, złóż wniosek o odpowiednie dla Ciebie konto (Optymalne lub Maksymalne) i podpisz umowę o konto wraz z kartą debetową. Nie rozwiązuj jej do końca wydania ostatniej premii, czyli przynajmniej do 25 marca 2019r.
  • Krok III – przez okres 3 miesięcy po miesiącu, w którym przystąpiłeś do promocji dokonaj 2 czynności:
    • zrealizuj minimum 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie, czyli łącznie 15;
    • wykonaj przynajmniej 1 przelew poprzez aplikację GOmobile (w sumie 3).

I to już koniec! Od tego momentu, czekaj na swój upragniony bonus 🙂

>>> Weź udział w promocji i odbierz 150 zł do H&M! <<<

Co dalej?

Tak na prawdę w tej promocji, do wygrania są 2 nagrody. Pierwsza, to 50 zł za spełnienie wszystkich etapów z jednym zastrzeżeniem. W kroku III tylko w pierwszym miesiącu (czyli np. w listopadzie) dokonaj transakcji bezgotówkowych i przelewu poprzez aplikację. Natomiast druga, to 100 zł  również za zrealizowanie wszystkich etapów. Aczkolwiek krok III wykonujesz przez kolejne 2 miesiące (np. grudzień, styczeń).

Teraz przedstawię Ci jak wygląda realizowanie premii na przykładzie. Powiedzmy, że zarejestrowałeś się w promocji jeszcze w październiku. Podpisałeś umowę i spełniłeś wszystkie warunki w listopadzie, to do 20 grudnia 2018r. zostanie Ci przyznany karnet na 50 zł. Dowiesz się o tym poprzez wiadomość SMS na nr telefonu, który podasz w formularzu rejestracyjnym. Podobnie w przypadku drugiego vouchera. Spełniłeś warunek aktywności na koncie używając aplikacji i wykonując transakcje przez następne 2 miesiące (grudzień, styczeń) to do 20 lutego lutego 2019r. poinformują Cię o e-karcie.

5 dni po otrzymaniu SMS z informacją o wygranej, otrzymasz unikalny kod (voucher) do wykorzystania w H&M.

Podsumowanie – informacje o koncie

Obydwa promowane konta to dobry wybór. Aczkolwiek, akurat przy tej promocji dla osób do 26 roku życia, proponowałabym jednak Konto Maksymalne, gdyż jego prowadzenie i korzystanie z karty jest bezpłatne. Poza tym, wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie są totalnie darmowe.

Prowadzenie Konta Optymalnego również jest za „0” oraz bezwarunkowo obsługa karty debetowej. Niemniej, tutaj płacimy za wypłaty z bankomatów w Polsce (5 zł) i za granicą (10 zł) oprócz tych z grupy BGŻ BNP Paribas i Planet Cash.

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *