Do 150 zł za otwarcie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas!

Wystartowała kontynuacja promocji BGŻ BNP Paribas, w której możesz zyskać 150 zł w gotówce za otwarcie bezpłatnego Konta Optymalnego! Ten bonus będzie Twój, jeśli dokonasz kilku płatności bezgotówkowych i zasilisz konto na 1000 zł miesięcznie. Liczba zgłoszeń jest mocno ograniczona, więc warto się pospieszyć!

Kto może wziąć udział?

Możesz zostać uczestnikiem promocji Konta Optymalnego, jeżeli jesteś NOWYM klientem banku. Co oznacza, że przynajmniej od 24 miesięcy nie jesteś właścicielem/współwłaścicielem żadnego z kont osobistych w BGŻ BNP Paribas. Dodatkowo, nie jest w fazie wnioskowania o rachunek. Jeżeli spełniasz te warunki, to spokojnie weź udział.

Jak zgarnąć 150 zł w gotówce?

Jak wszystkie promocje, tak i ta posiada ramy czasowe. Ostatni moment na rejestrację w promocje przypada na dzień 14 grudnia 2018r. Oczywiście, im wcześniej skorzystasz, tym lepiej, ponieważ pula to 1500 zgłoszeń.

  • Krok I – wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji. Zaznacz wszystkie, wymagane zgody marketingowe, jak i upoważnienie banku do przekazania organizatorowi tej promocji informacji o zrealizowaniu czynności.
  • Krok II – następnie, na podanego przez Ciebie maila otrzymasz wiadomość z linkiem promocyjnym. Przekieruje Cię na stronę, gdzie trzeba złożyć wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą. Pamiętaj, aby podać te same dane, co przy rejestracji (np.mail, telefon). Później, do 11 stycznia za pośrednictwem kuriera, podpisz umowę o konto wraz z kartą debetową. Nie rozwiązuj do momentu przekazania wszystkich nagród! Inaczej bonus będzie nieważny.
  • Krok III do 31 stycznia aktywuj aplikację na telefonie GOmobile oraz wykonaj przynajmniej 1 przelew środków ze swoijego nowego konta poprzez Internet, czyli za pomocą systemu Pl@net lub aplikacji GOmobile.
  • Krok IV – kolejno, w okresie od lutego do marca 2019r. wykonaj 2 rzeczy łącznie:
    • zrealizuj transakcje bezgotówkowe kartą debetową (NIE BLIKiem!) na łączną kwotę min. 300 zł/miesięcznie.
    • zapewnij wpływy na swoje nowe konto na sumę min. 1000 zł/miesięcznie. Pamiętaj, że nie mogą to być wpłaty we wpłatomatach, przelew z Twoich rachunków w BGŻ BNP Paribas, ani z kart kredytowych.

>>> Weź udział w promocji i zgarnij 150 zł w gotówce! <<<

Zasady dotyczące nagrody …

Podobnie, jak w poprzednich edycja „Bonus dla Cibie” bonus został podzielony na dwie części. Pierwsza premia (50 zł) jest przyznawana za kroki od I do III. Tutaj, nie musisz realizować czynności z kroku IV. Co oznacza, że bardzo łatwo możesz zgarnąć 50 zł 🙂 O wygraniu bonusu, dowiesz się poprzez maila najpóźniej do 15 lutego 2019r. Natomiast, bonus zostanie przekazany na nowe konto do końca miesiąca, czyli tutaj, do 28 lutego.

Druga nagroda (100 zł) będą udzielone za wykonanie wszystkich kroków. Wiadomość zostanie Ci wysłana w ten sam sposób jak w poprzedniej premii, czyli do 19 kwietnia. Wypłacone bonusy będą do 30 kwietnia.

Jak odebrać nagrody? Na swojego maila wraz z decyzją o przyznaniu Ci premii otrzymasz link i unikalny kod, który posłuży Ci do logowania się w systemie. Do 25 lutego 2019r. powinieneś się pierwszy raz zalogować i podać organizatorowi nr swojego konta, aby mogli Ci wypłacić zasłużoną kwotę.

Podsumowanie – informacje o koncie

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas to bardzo dobry produkt. Może być całkowicie darmowe, jeśli nie będziecie korzystali z wypłat gotówki w bankomatach innych niż Pl@net Cash oraz za granicą (oprócz bankomatów Grupy BNP Paribas oraz Global Alliance).

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *