Do 200 zł za otwarcie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas!

BGŻ BNP Paribas znów zaciekawia kolejną edycją promocji! „Korzystnie w koncie” to oferta, w której możesz zyskać 200 zł w gotówce. Nagroda będzie Twoja, jeśli założysz darmowe Konto Optymalne oraz dokonasz kilka płatności bezgotówkowych i zasilisz konto. Dodam, że ostatnia edycja tej oferty rozeszła się momentalnie.

Kto może wziąć udział?

Możesz zostać uczestnikiem promocji Konta Optymalnego, jeżeli jesteś NOWYM klientem banku. Co oznacza, że przynajmniej od 24 miesięcy nie jesteś właścicielem/współwłaścicielem żadnego z kont osobistych w BGŻ BNP Paribas. Dodatkowo, Twój wniosek o rachunek nie jest właśnie procesowany. Jeżeli spełniasz te warunki, to spokojnie weź udział.

Jak zgarnąć 200 zł w gotówce?

Jak wszystkie promocje, tak i ta posiada ramy czasowe. Ostatni moment na rejestrację w promocje przypada na dzień 25 listopada 2018r. Oczywiście, im wcześniej skorzystasz, tym lepiej, ponieważ pula to 1000 zgłoszeń.

  • Krok I – wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji. Zaznacz wszystkie, wymagane zgody marketingowe, jak i upoważnienie banku do przekazania organizatorowi tej promocji informacji o zrealizowaniu czynności.
  • Krok II – następnie, na podanego przez Ciebie maila otrzymasz wiadomość z linkiem promocyjnym. Przekieruje Cię na stronę, gdzie trzeba złożyć wniosek o Konto Optymalne. Pamiętaj, aby podać te same dane, co przy rejestracji (np.mail, telefon). Później, do 12 grudnia za pośrednictwem kuriera, podpisz umowę o konto wraz z kartą debetową.
  • Krok III do 31 grudnia aktywuj aplikację na telefonie GOmobile.
  • Krok IV – kolejno, w okresie od grudnia do marca 2019r. wykonaj 2 rzeczy łącznie:
    • zrealizuj transakcje bezgotówkowe kartą debetową (NIE BLIKiem!) na dowolną kwotę min. 3 przelewy/miesięcznie.
    • zapewnij wpływy na swoje nowe konto na sumę min. 1000 zł/miesięcznie. Pamiętaj, że nie mogą to być wpłaty we wpłatomatach, przelew z Twoich rachunków w BGŻ BNP Paribas, ani z kart kredytowych.

>>> Weź udział w promocji i zgarnij 200 zł w gotówce! <<<

Zasady dotyczące nagrody …

W tej ofercie jest trochę łatwiej, ponieważ bonus został podzielony na 2 części, a nie 4 jak ostatnio. Pierwsza premia (100 zł) jest przyznawana za wszystkie kroki. Jednak tu transakcje bezgotówkowe i zasilenie konta muszą odbyć się w grudniu jak i w styczniu. O wygraniu bonusu, dowiesz się poprzez maila najpóźniej do 15 lutego 2019r. Natomiast, bonus zostanie przekazany na nowe konto do końca miesiąca, czyli tutaj, do 28 lutego.

Druga nagroda (100 zł) będą udzielone za wykonanie kroków I – IV, z tym, że krok IV spełnisz w lutym i w marcu. Wiadomość zostanie Ci wysłana w ten sam sposób jak w poprzedniej premii, czyli do 19 kwietnia. Wypłacone bonusy będą do 30 kwietnia.

Podsumowanie – informacje o koncie

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas to bardzo dobry produkt. Może być całkowicie darmowe, jeśli nie będziecie korzystali z wypłat gotówki w bankomatach innych niż Pl@net Cash oraz za granicą (oprócz bankomatów Grupy BNP Paribas oraz Global Alliance).

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *