Do 250 zł za otwarcie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas!

BGŻ BNP Paribas znów zaciekawia nową promocją! „Korzystnie w koncie” to oferta, w której możesz zyskać aż 250 zł w gotówce. Nagroda będzie Twoja, jeśli założysz darmowe Konto Optymalne oraz dokonasz kilka płatności bezgotówkowych i zasilisz konto.

Kto może wziąć udział?

Możesz zostać uczestnikiem promocji Konta Optymalnego, jeżeli jesteś NOWYM klientem banku. Co oznacza, że przynajmniej od 24 miesięcy nie jesteś właścicielem/współwłaścicielem żadnego z kont osobistych w BGŻ BNP Paribas. Dodatkowo, Twój wniosek o rachunek nie jest właśnie procesowany. Jeżeli spełniasz te warunki, to spokojnie weź udział.

Jak zgarnąć 250 zł w gotówce?

Jak wszystkie promocje, tak i ta posiada ramy czasowe. Ostatni moment na rejestrację w promocje przypada na dzień 31 października 2018r. Oczywiście, im wcześniej skorzystasz, tym lepiej, ponieważ pula to 1000 zgłoszeń.

  • Krok I – wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji. Zaznacz wszystkie, wymagane zgody marketingowe, jak i upoważnienie banku do przekazania organizatorowi tej promocji informacji o zrealizowaniu czynności.
  • Krok II – następnie, na podanego przez Ciebie maila otrzymasz wiadomość z linkiem promocyjnym. Przekieruje Cię na stronę, gdzie trzeba złożyć wniosek o Konto Optymalne. Pamiętaj, aby podać te same dane, co przy rejestracji (np.mail, telefon). Później, do 16 listopada za pośrednictwem kuriera, podpisz umowę o konto wraz z kartą debetową.
  • Krok III do 30 listopada aktywuj aplikację na telefonie GOmobile.
  • Krok IV – kolejno, w okresie od grudnia 2018r. do lutego 2019r. wykonaj 2 rzeczy łącznie:
    • zrealizuj transakcje bezgotówkowe kartą debetową (NIE BLIKiem!) na kwotę min. 300 zł/miesięcznie.
    • zapewnij wpływy na swoje nowe konto na sumę min. 1000 zł/miesięcznie. Pamiętaj, że nie mogą to być wpłaty we wpłatomatach, przelew z Twoich rachunków w BGŻ BNP Paribas, ani z kart kredytowych.

>>> Weź udział w promocji i zgarnij 250 zł w gotówce! <<<

Zasady dotyczące nagrody …

W tej ofercie bonus został podzielony na 4 części. Pierwsza premia (50 zł) jest przyznawana za kroki I do III, więc bardzo prosto 🙂 O jej wygraniu dowiesz się poprzez maila najpóźniej do 17 grudnia 2018r. Natomiast, bonus zostanie przekazany na nowe konto do końca miesiąca, czyli tutaj, do 31 grudnia.

Druga i trzecia (obydwie po 50 zł) będą udzielone za wykonanie kroków I – IV, z tym, że krok IV spełnisz w grudniu i styczniu. Wiadomość zostanie Ci wysłana w ten sam sposób jak w poprzedniej premii, czyli do 18 lutego. Wypłacone bonusy będą do 28 lutego.

Czwartą, ostatnią nagrodę w kwocie 100 zł zdobędzie za wszystkie etapy, czyli krok IV wykonasz też w lutym. I analogicznie, wiadomość o wygranej – do 18 marca, a przelew do 31 marca.

Podsumowanie – informacje o koncie

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas to bardzo dobry produkt. Może być całkowicie darmowe, jeśli nie będziecie korzystali z wypłat gotówki w bankomatach innych niż Pl@net Cash oraz za granicą (oprócz bankomatów Grupy BNP Paribas oraz Global Alliance).

 

Regulamin Promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *