Do 300 zł za otwarcie eKonta w łączonej promocji mBanku oraz serwisu Bankier.pl

Nowość pojawiła się na rynku promocji bankowych, ponieważ skumulowały się 2 oferty, mBanku i serwisu finansowego Bankier.pl. W sumie możesz zgarnąć 300 zł za udział w 2 promocjach: do 150 zł za „eKonto z premią – II edycja” oraz 150 zł w „Zgarnij Premię z eKontem – III edycja”. Wszystko to dostaniesz za aktywność na nowym rachunku eKonto Standard lub eKonto Plus!

Kto może wziąć udział?

Z tych 2 promocji korzyść mogą odnieść jedynie nowi klienci mBanku. Chodzi tu o osoby, które obecnie nie są stroną umowy z bankiem oraz od 1 stycznia 2016r. nie posiadały żadnego konta indywidualnego ani wspólnego o numerze rozliczeniowym:

●● 1140 2004 ●●●● ●●●● ●●●● ●●●● lub

●● 1140 2017 ●●●● ●●●● ●●●● ●●●●

Dodatkowo wniosek tych osób nie jest w trakcie procesowania przez mBank.

Jak zgarnąć 2 x 150 zł w gotówce?

Aby skutecznie skorzystać z ofert i zdobyć 300 zł koniecznie zarejestruj się do 21 października 2018r. Jak odpowiednio „rozgryźć” te promocje?

 • Krok I – zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji wprowadzając swój adres mailowy. Następnie, wypełnij wniosek o eKonto Standard lub eKonto Plus poprzez kliknięcie w link, który zostanie Ci wysłany na maila. Wyraź zgody marketingowe na przetwarzanie Twoich danych osobowych, a także ujawnienie przez mBank serwisowi Bankier.pl tajemnicy bankowej. Po to, by organizator wiedział, że faktycznie zawarłeś umowę o premiowane konto i spełniłeś warunki oferty.
 • Krok II do 21 listopada 2018r. zawrzyj indywidualną umowę o konto w promocji. Chodzi o to, abyś tylko Ty był posiadaczem rachunku bez osób trzecich.
 • Krok III – w ciągu 5 miesięcy powinieneś spełnić łącznie 3 aktywności, tj.:
  • przynajmniej raz na miesiąc zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku,
  • dokonać kilku – kilkunastu transakcji kartą do konta, telefonem lub BLIKiem. Tu mamy plus od organizatora, bo liczy się ilość tych płatności, a nie suma, jaką wydasz 🙂 Jeśli wykonasz:
   • 5-9 transakcji zyskujesz 10 zł,
   • 10-14 (20 zł),
   • a 15 i powyżej (30 zł). Oczywiście najlepiej kupować np. w sklepach spożywczych/drogeriach podstawowe produkty, wtedy otrzymujesz za 5 miesięcy 150
   • WAŻNE! Aby zyskać 150 zł od Bankier.pl wystarczy zrealizować po 5 transakcji bezgotówkowych/miesięcznie przez jedynie 2 MIESIĄCE!! Czyli max do 21 stycznia 2019r.
  • zapewnić wpływ na nowe konto w JEDNORAZOWYM przelewie na kwotę minimum 1000 zł. Oczywiście, nie może to być przelew pomiędzy Twoimi rachunkami w mBanku. Najprościej, jeśli przez 5 miesięcy będzie to przelew z konta w innym banku, którego jesteś posiadaczem.

>>> Weź udział w promocji i zyskaj 300 zł w gotówce! <<<

Coś więcej o nagrodzie?

Premię za promocję od mBanku otrzymywał przelewem każdorazowo po spełnieniu warunków w danym miesiącu do końca kolejnego miesiąca (np. we wrześniu podpiszesz umowę, a od października wykonasz wszystkie kroki, wtedy premia wpadnie na nowe konto do 31 listopada, itd.).

Tymczasem, 150 zł od Bankier.pl uzyskasz w jednorazowym przelewie. Informację o przyznanej premii otrzymasz do 28 lutego 2019r., a pieniądze zostaną przelane na eKonto do 14 dni roboczych od dnia wiadomości mailowej o bonusie 🙂 Co oznacza, że najpóźniej do połowy marca 2019r.

Podsumowanie – informacje o eKonto Standard i eKonto Plus

Promowane eKonto Standard jest dobrym wyborem. Jakie są opłaty?

 • 0 zł – prowadzenie konta,
 • 0 zł – przelewy ELIXIR,
 • 0 zł – opłata za kartę do konta, jeśli wykonamy co najmniej 5 płatności bezgotówkowych miesięcznie (inaczej 4 zł),
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów mBanku, Euronetu, Planet Cash i BZ WBK na terenie Polski dla kwot powyżej 100 zł (jeśli chcemy wypłacić mniej prowizja wyniesie 1,3 zł).

W taryfie eKonto Plus różnica polega na płatnym prowadzeniu konta (5 zł), jeżeli nie wpłynie Ci na konto min. 1000 zł.

 

Regulamin Promocji „Zgarnij Premię z eKontem – III edycja”

Regulamin Promocji „eKonto z premią – II edycja”

Tabela Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *